Warface Apk İndir 2022

3.5.2

Dynamic battles await you in the universe of the world-famous Warface shooter! Enjoy various combat modes, easy-to-learn controls, and amazing graphics. Create a unique character and break into exciting multiplayer PvP battles designed specifically for mobile devices!
APK indir
4.3/5 Oylar: 359,806
Geliştirici
ADVGO42 LTD
Sürüm
3.5.2
Güncellendi
Aug 16, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Warface Apk

Warface Global Operations, Takım Ölüm Maçına odaklanan çok oyunculu bir atıcıdır. Bu kez, beş oyuncuya kadar iki takım, kusursuz bir şekilde dengelenmiş bir PvP deneyimi sağlamak için özel olarak tasarlanmış yerlerde yarışıyor.

Warface indir

Warface Global Operations’ın kontrolleri, bu tür için mevcut Android gereksinimlerini karşılar. Sanal hareketlilik çubuğu ekranın sol tarafındadır ve silahınız sağ parmağınızla yönlendirilebilir. Gözetleme deliğini kullanmak için ekranın sağ tarafına iki kez dokunun ve düşmana çarpma konusunda endişelenmeyin çünkü bu eylem nişan aldığınızda otomatik olarak gerçekleşir.

Warface Apk İndir

Turlar dört dakika sürer, bu da onları hızlı ama eğlenceli çevrimiçi etkileşimler için ideal kılar. Bazı haritaların, haritanın belirli bölgelerini yakalamak gibi ek hedefleri de vardır. Her halükarda, size aynısını yapmadan önce gözünüzdeki tüm rakipleri ortadan kaldırmak yeterli olacaktır.

Warface Apk Full

Ayrıca, çeşitli silah yükseltmeleri satın almak için mermiler arasında kazandığınız deneyim puanlarını ve parayı da kullanabilirsiniz. Aralık. Başlangıçta sadece bir saldırı tüfeği ve av tüfeği kullanabileceğinizi unutmayın. Bununla birlikte, sonunda karakterinizin görünümünü değiştirmek için çeşitli Ekim silahlarının yanı sıra başka öğeler de edinebilirsiniz.

Yenilikler

• Improved performance and bugfixes.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir