War Machines APK Son Sürüm – Hile Apk

7.8.2

Oyunun adı War Machines APK.. Google Play Store'daki en iyi 20 çevrimiçi atış oyunu arasında yer alan harika bir Android oyunudur. Ayrıca, milyonlarca insan bu oyunu düzenli olarak oynuyor. War Machines APK zengin özelliklere sahip oyun bazen kulağa harika geliyor. Ancak oyuncular çoğu zaman bundan sıkılıyor.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,385,452
Geliştirici
Fun Games For Free
Sürüm
7.8.2
Güncellendi
Feb 2, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
143 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

War Machines APK

Oyunun adı War Machines APK.. Google Play Store’daki en iyi 20 çevrimiçi atış oyunu arasında yer alan harika bir Android oyunudur. Ayrıca, milyonlarca insan bu oyunu düzenli olarak oynuyor. War Machines APK zengin özelliklere sahip oyun bazen kulağa harika geliyor. Ancak oyuncular çoğu zaman bundan sıkılıyor. Bu hayal kırıklığının nedeni oyunun elmas elde etmedeki zorluğu ve bunun sonucunda efsanevi Savaş Makineleridir. Ne olursa olsun, aynı avantajı daha fütüristik bir şekilde kapsayan güncellenmiş sürümümüzü indirebilirsiniz.

War Machines APK Son Sürüm, çöp adam atış oyunlarını ve animasyonlu atış oyunlarını sevmiş olmalısınız, ancak sözlerimi işaretleyin: Savaş Makineleri size tüm hayatınızın en kendinden geçmiş hissini verecektir. Tüm favori atış oyun türlerinizi belirli bir yerde ve farklı veya daha esprili bir platform görünümüyle deneyimleyebileceğiniz çevrimiçi bir Android oyunudur.

Yüksek kaliteli Ordu ve Askeri tank oyunlarından hoşlanıyorsanız, hemen indirmekten çekinmeyin! Tamamen yükseltilebilir Savaş tanklarının en güçlü seçimi ile size hızlı tempolu atış sağlayacaktır. Savaşa başla.

War machines apk para hilesi

Bir sonraki oyun seçeneğiniz olarakwar machines apk para hilesi seçtiyseniz, daha önce hiç duymadığınız yüzlerce avantaj sizi şaşırtacak. Bu özelliklerden ilki Tank koleksiyonudur. Esasen, war machines apk para hilesi size her biri 3-4 tankı olan 8 tank seviyesi sunar. Seviye, tankın gücünü ifade eder. Birinci kademe, bir canavar yaratmak için yükseltilebilecek 1000-2000 güç tankına sahiptir.

Seviye 8 tanklar 12000 ile 16000 arasında değişen güce sahip canavarlardır ve bu da onları efsanevi kılar. Ayrıca 8. Seviye tankları 20000 enerjiye değecek şekilde geliştirebilirsiniz, ancak oldukça pahalıdır. Merak etme; hepsinin kilidini açmak için özelleştirilmiş sürümümüzü indirmeniz yeterlidir.

Savaş Makineleri Tank Oyunu

Bir atış oyununun tadını çıkaracaksanız, önce kolaylığını düşünmelisiniz. Yüzlerce değiştirilemeyen kontrol de dahil olmak üzere yüzlerce kreasyon olduğundan, atış oyunları zaman zaman kontrol ayarlarını ve hassasiyet seviyelerini kötüleştirebilir. Savaş Makineleri ise kendi 3 parmak veya 4 parmak düzeninizde kolayca ayarlayabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir kontroller sunuyor. Savaş Makineleri Tank Oyunu apk’sını indirerek şu anda bu kolay oyunun tadını çıkarın.

En kusursuz başyapıtımız olan Savaş Makineleri Tank Oyunu Apk ile göz kamaştırmanın zamanı geldi! İşte her gece tank oyununda dilediğiniz kusursuz özelliklerle tamamlanan Savaş Makinelerinin güncellenmiş baskısı. Size sonsuz para veya elmas sağlamasa da, Savaş Makineleri MOD APK size kilidi açılmış tanklar ve en gelişmiş MOD komut dosyaları sağlar. Yani, şimdi bu oyunu alın ve kendi başınıza tadını çıkarın.

War machines apk sınırsız para hilesi

Gerçek oyunu henüz oynamadıysanız, ilk tankı bile elde etmenin ne kadar zor olduğunu anlayamazsınız. Hiçbir şey kolay değildir. War machines apk sınırsız para hilesi dondurun ve sadece birinci kademe tankı elde etmek için ilk sıradaki oyuncu olarak 10-15 kez bitirmelisiniz.

Oyunun zorluğunu ve son katmanlara erişmek için gereken çabayı hayal edebilirsiniz! Bu mücadeleden kaçınmak ister misiniz? Savaş Makineleri MOD apk’sını ücretsiz indirin ve tamamen kilidi açılmış tankları deneyimleyin. Ayrıca, önemli ölçüde iyileştirilmiş tanklar sağladığımız için, paranızı bu tankları yükseltmek için harcamanıza gerek kalmayacak. Sadece Savaş Makineleri MOD apk’sını indirin ve sihrin tadını çıkarın.

Yenilikler

Bir sonraki oyun seçeneğiniz olarakwar machines apk para hilesi seçtiyseniz, daha önce hiç duymadığınız yüzlerce avantaj sizi şaşırtacak. Bu özelliklerden ilki Tank koleksiyonudur. Esasen, war machines apk para hilesi size her biri 3-4 tankı olan 8 tank seviyesi sunar. Seviye, tankın gücünü ifade eder. Birinci kademe, bir canavar yaratmak için yükseltilebilecek 1000-2000 güç tankına sahiptir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir