Ultimate Motorcycle Simulator Apk

3.6.22

The best motorcycle simulator game of 2018 comes with the most realistic vehicle physics, unlimited customization, huge open world, addictive gameplay and endless fun!
APK indir
4.1/5 Oylar: 173,769
Geliştirici
Sir Studios
Sürüm
3.6.22
Güncellendi
Nov 14, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
151 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ultimate Motorcycle Simulator Apk, kullanıcıların motosiklet sürme deneyimlerini tamamen gerçekleşmiş ve gerçekçi bir metropolde seçtikleri bir oyundur. Onu ve onunla birlikte gelen oyun türlerini araştırmak için biraz zaman harcayacaksınız.

Aynı zamanda, ödülleri bulmak her zaman kolay olacak ve yeni tür bisikletlerin kilidini açmak için onları toplamak zaman alacak. Sonuç olarak, her oyun zamanı sizin için inanılmaz bir deneyim sunar.

Ultimate Motorcycle Simulator Apk
Ultimate Motorcycle Simulator Apk

Ultimate Motorcycle Simulator Apk’da şehre ilk girdiğinizde, motosikletinizi her yerde özgürce sürebileceğiniz devasa bir açık alan göreceksiniz. Karşılaşacağınız farklı çevresel bileşenler nedeniyle bu metropolde neyin mümkün olduğunu özgürce keşfedebileceksiniz.

Ultimate Motorcycle Apk
Ultimate Motorcycle Apk

Ultimate Motorcycle Apk

Oyuncular keşfetmek Ultimate Motorcycle Apk için zaman ayırırlar ve her oyun stili benzersizdir. Ultimate Motorcycle Apk ile, önceki simülasyon oyunlarında olduğu gibi otomobillerini detaylı bir şekilde yönetebilecek ve en iyi kontrol yöntemini seçebilecekler.

Durdurma ve gaz pedalları olduğundan, bir otomobilinkiyle karşılaştırılabilir bir kontrol modu seçebilirsiniz. Uygun frenlerle gelen motosiklete özgü kısmalar da vardır.

Ultimate Motorcycle Apk
Ultimate Motorcycle Apk

Ultimate Motorcycle Mod Apk

Bu oyunlara erişmenin yöntemi basittir: otomobilinizi ilgili ışık sütununa sürün ve hangi oyuna gittiğini bileceksiniz. Üç oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz: zamana karşı, parkour ve drift.

Aynı anda başka bir ışık sütunu, hız kamerası olacak, ancak hızınızı ölçecek. Ultimate Motorcycle Mod Apk geçmeniz gereken denetim noktası sütunları, yukarıda açıklanan üç seçenek tarafından paylaşılır.

Ultimate Motorcycle Apk
Ultimate Motorcycle Apk

Ultimate Motorcycle Mod Apk sürüklenme, kontrol noktasına sürüklenmeniz gereken bir moddur ve yanlış yaparsanız veya yanlış yöne giderseniz başarınız reddedilir. Aynı zamanda, zaman denemesi bir meydan okuma olacaktır.

Oyuncular Ultimate Motorcycle Mod Apk‘da çok çeşitli motosikletler bulacaklar. Basit bisikletlerden yarış motosikletlerine kadar her şeyi keşfedeceksiniz.

Büyük lastiklere sahip motosikletler de bu oyunda yer alıyor ve heyecan verici bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca, motor, turbo, lastikler ve diğer özellikler de dahil olmak üzere çeşitli parçalarını iyileştirebilir ve istenirse görünümlerini değiştirebilirsiniz.

Yenilikler

Some Bugs Fixed!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir