Udemy Apk

8.5.1

Skill up to success. Udemy is a leading destination for online courses that empowers you to grow professionally and personally. Get the app to explore our expansive library of thousands of topics with cutting-edge online video courses in Coding, Development, Python, Java, Business, Marketing, SEO, SEM, Drawing, Photography, and much more.
APK indir
4.5/5 Oylar: 377,779
Geliştirici
Udemy
Sürüm
8.5.1
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Udemy Apk İndir

Yeteneklerinle başarılı ol. Udemy Apk, profesyonel ve kişisel olarak büyümenize yardımcı olacak çevrimiçi kurslar sağlayan önemli bir platformdur. Kodlama, geliştirme, Python, Java, işletme, pazarlama, SEO, SEM, çizim, fotoğrafçılık ve daha birçok konuda yüzlerce çevrimiçi video kursundan oluşan geniş kütüphanemizi keşfetmek için uygulamayı hemen edinin.

udemy apk

Udemy mod apk download

Gerçek profesyonellerden gelen talimatlarla bilgiye küresel erişiminiz olabilir. 65’in üzerinde dilde sunulan kurslarla ihtiyaçlarınız için ideal kursu seçebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler Udemy Apk İndiri yeni kariyer kurmak, mevcut alanlarında ilerlemek ve yaşam boyu öğrenmenin avantajlarından yararlanmak için kullanıyor.

Pratik ve mesleki beceriler sağlayan çevrimiçi kurslara kaydolarak geleceğinizin sorumluluğunu üstlenin. BT, Proje Yönetimi ve diğer sertifikasyon testlerine hazırlanın. Cv’nize eklemek veya bir sonraki toplantınızda diğer kişiyi etkilemek için ücretli kurslarda tamamlama sertifikaları kazanın.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir