Train Station 2 Apk Son Sürüm

2.3.1

All the railway tycoon lovers, train tycoon collectors and train strategy enthusiasts who love everything rail transport related unite! It’s time to put your trains on rails and build a global railway empire. Become a railway tycoon and enjoy a beautiful train strategy journey full of surprises, achievements and challenging contracts.
APK indir
4.7/5 Oylar: 446,180
Geliştirici
Pixel Federation Games
Sürüm
2.3.1
Güncellendi
Sep 21, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Train Station 2 Apk

Train Station 2 Apk’nın temel amacı bir demiryolu imparatorluğu inşa etmektir. Çok az hareket kabiliyetine sahip kırsal bir yerde başlayacaksınız, ancak yavaş yavaş tüm ulusun en tanınmış tren hayranı olmak için ilerleyeceksiniz. Train Station 2 Apk‘nın en iyi yanı, nakliye, yük ve aradaki her şey dahil olmak üzere demiryolu ile ilgili herhangi bir şey üzerinde çalışma fırsatına sahip olmanızdır.

Train Station 2 Apk Son Sürüm
Train Station 2 Apk Son Sürüm

Train Station 2 hile APK

Train Station 2 Apk Son Sürüm yolculuğu her geçen dakika daha da güzelleşecek, bu yüzden sıkı tutun ve ömür boyu sürecek bir maceraya hazırlanın. Dahası, oyunda ilerledikçe, komşu şehirler, rivieralar ve kırsal bölgeler de size tam deneyimi yaşatacak.

TrainStation 2 hile APK son Sürüm

İlerlemenizi gerçek zamanlı olarak izlemekten hoşlanıyorsanız, Tren istasyonu 2 Mod Apk tüm fantezilerinizi gerçeğe dönüştürebilir. Oyun, geniş alanların ve deniz kenarındaki malikanelerin muhteşem manzaralarından geçerken makinenin raylara çarptığını duymanın nasıl bir şey olduğunu anlayan en dikkatli yaratıcılar tarafından inşa edilen yüzlerce gerçek hayat trenini bulmanızı ve yükseltmenizi sağlayacak.

Train Station 2 Apk indir
Train Station 2 Apk indir

TrainStation hile indir

Bir işadamı olma yolunda ilerlerken, dünyadaki hiçbir şeye benzemeyen bir tren istasyonu inşa edeceksiniz. Elbette, inşaat bazen beklenenden daha uzun sürebilir, ancak bu, her şey yerine oturduğunda yaşayacağınız memnuniyete kıyasla soluklaşır. Ayrıca inşa etmeniz, geliştirmeniz, yükseltmeniz ve göndermeniz gerekecektir.

Yenilikler

FILM STUDIOS EVENT: ▶ Ready, set, action! Join the famous movie stars in the renovation of old film studios ▶ The event is available for dispatchers above level 12 from September 20th to October 10th ALSO IN THIS UPDATE: ▶ Improved container and part box drop experience ▶ UX and UI improvements, bug fixes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir