Traffic Tour Car Racer Apk Son Sürüm – Araba Oyunu APK

1.9.2

Traffic Tour Car Racer Apk hem Android hem de iOS platformları için kullanılabilir. İstediğiniz zaman oynayabilirsiniz çünkü oynaması ücretsizdir, ancak en gelişmiş yarış aracı koleksiyonunu kazanmak uzun zaman alır. Ama bunun için sözüme güvenin: Bu oyun zamanınıza ve çabanıza değer.
APK indir
3.9/5 Oylar: 390,027
Geliştirici
Wolves Interactive
Sürüm
1.9.2
Güncellendi
Oct 31, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
84 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Traffic Tour Car Racer Apk

Traffic Tour Car Racer Apk harika oyunlar arasında, muhteşem konsol tipi görsellere ve nefes kesici ses efektlerine veya sfx’lere sahip olması nedeniyle öne çıkıyor. Bu, bu oyunda her araba sürdüğünüzde, gerçek bir şekilde sürüklenmek ve yarışmak gibi hissedeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Araba Oyunu APK, sizi asla yormayacak çok sayıda çekici oyun içi modu vardır.

Traffic Tour MOD APK

Ancak size de bir hediyemiz olduğu için burada bitmiyor, Traffic Tour Car Racer Son Sürüm Apk. Resmi Traffic Tour Car Racer ile aynı oyun içi görsellere ve arsaya sahip, ancak her oyun içi bileşeni ücretsiz satın almak için sınırsız para gibi ek özelliklere sahip harika bir oyundur. Bu nedenle, Traffic Tour MOD APK özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve indirmek için gönderinin tamamını okuyun.

En gerçekçi araba oyunları mobil

Pürüzsüz otoyollarda ve tanınmış yarış pistlerinde muhteşem otomobilleri sürmekten hoşlanıyor musunuz? Öyleyse, doğru noktaya geldiniz. Çünkü sizi milyonlarca oyuncu tarafından indirilen yarış türüne dayalı popüler bir android oyunuyla tanıştıracağız. Ayrıca, En gerçekçi araba oyunları mobil, Google Play Store’un Editör Seçeneklerinden biridir. Böylece Traffic Tour Car Racer Apk oyununun önemini ve popülerliğini takdir edebilirsiniz.

Traffic Tour Car Racer Apk hem Android hem de iOS platformları için kullanılabilir. İstediğiniz zaman oynayabilirsiniz çünkü oynaması ücretsizdir, ancak en gelişmiş yarış aracı koleksiyonunu kazanmak uzun zaman alır. Ama bunun için sözüme güvenin: Bu oyun zamanınıza ve çabanıza değer.

En iyi araba Oyunları APK

Araba Oyunu APK, harika bir android oyunudur. En sevdiğim yönlerinden biri boyutudur. Çünkü bu kadar küçük bir pakette en iyi özelliklere ve çekici görsellere sahip birkaç oyundan biridir. Bu güzel oyun sadece 65 megabaytta indirilebilir ve çok sayıda araç hakkında bilgi edinebileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve onlarla yarışarak hızlarını deneyimleyebileceğiniz olağanüstü bir yarış ortamına erişmenizi sağlar.

Ayrıca, Traffic Tour Car Racer Apk her ay eklenen yeni etkinliklerle devam eden bir oyundur. Bu etkinlikler size çeşitli otomobiller, kaynaklar, en yeni parçalar ve sanal oyun para birimi kazandıracak. Bu canavarı oynamak için güçlü bir arzunuz var mı? Ancak, sabrınız ödüllendirileceğinden lütfen hediyenizi bekleyin.

En İyi Araba Oyunları Android

Estetik ve platformların yanı sıra, bu oyuna hem ingilizce hem de Hintçe dahil 15 dilde erişilebilir. Ayrıca internet üzerinden çalışır ve geniş bir otomotiv koleksiyonunun yanı sıra çok çeşitli ayarlar sağlar. Ayrıca Facebook ile bağlantı kurmanıza ve tüm Facebook arkadaşlarınızı bu güzel oyunu oynamaya davet etmenize ve keyif değerinizi ikiye katlamanıza olanak tanır.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Carx Drift Racing 2 Apk

Bu nedenle, kablolu veya kablosuz bağlantı gerektirmeyen en iyi çok oyunculu oyunu arıyorsanız, sosyal ağ siteleri aracılığıyla tüm arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan çok oyunculu bir oyun olduğu için En İyi Araba Oyunları Android‘i seçin. Ayrıca, arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir ve sıralamanızı hepsiyle paylaşabilirsiniz.

Yenilikler

Traffic Tour Car Racer Apk harika oyunlar arasında, muhteşem konsol tipi görsellere ve nefes kesici ses efektlerine veya sfx'lere sahip olması nedeniyle öne çıkıyor. Bu, bu oyunda her araba sürdüğünüzde, gerçek bir şekilde sürüklenmek ve yarışmak gibi hissedeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Araba Oyunu APK, sizi asla yormayacak çok sayıda çekici oyun içi modu vardır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir