Traffic Racer Apk Hile Son Sürüm İndir

3.5

Oyunda sadece banliyö, çöl, karlı, yağmurlu ve şehir gece hava koşullarına erişilebilir. Ancak her mevsim artan keskinlik ve detaylarla yaratılmıştır. Sonuç olarak Traffic racer apk indir, oyuncu oyundaki her şeyi tanımayı kolaylaştırabilir.
APK indir
4.6/5 Oylar: 6,236,602
Geliştirici
Soner Kara
Sürüm
3.5
Güncellendi
Sep 7, 2021
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Traffic Racer

Traffic Racer APK, Android’deki en bağımlılık yapan yarış oyunudur. Google Play Store’da çok sayıda yarış oyunu var. Ancak, bu tür oyunlar ancak yakın zamanda piyasaya sürüldü. Ancak bu oyun yıllar önce Android için mevcuttu. Traffic racer apk oyun android kullanıcıları arasında iyi bilinmektedir.

Ayrıca oyun birkaç yıldır trend belirleyici oldu. Soner Kara’nın ekibi oyunu Google Play Store’da oluşturdu ve yayınladı. Traffic Racer Apk Hile Son Sürüm İndir, diğer yarış oyunlarına kıyasla, bu oyun bağımlılık yapan temel 3D görsellere sahiptir. Oyunların çoğu yüksek kaliteli 3D görsellere sahiptir. Ama artık bağımlılık yok, en azından oynarken değil. Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk

Traffic Racer Apk Hile Son Sürüm İndir
Traffic Racer Apk Hile Son Sürüm İndir

Traffic Racer Apk

Traffic Racer APK, yarış ve arcade oyununu birleştirir. Kombine kategori oyunlarının her kombinasyon oyununda mükemmel performans gösterdiğini belirttik. Benzer şekilde, bu oyun en son oyun süresiyle son derece iyi performans gösteriyor.

Yarış süresi arasında ek kilometre taşları olmayacak. Oyunda sonsuz bir yarış modu dahil edildi. Tabii ki Asfalt ve Gerçek Yarış serileri gibi sınırlı bölgelere sahip çok sayıda yarış oyunu mevcut.

Bu oyun şarkıları, döngü kalıplarını veya sınırlı sonları içerir. Ancak, yaratıcı bu oyunu sonsuz yollar ve otoyollarla yarattı. Sonuç olarak, oyuncular arabalarını sınırsız otoyollarda muazzam hızlarda sürerler.

Traffic Racer Apk Hile

Traffic Racer APK, gerçekçi bir yarış oyununun yanı sıra çeşitli özellikler içerir. Traffic Racer Apk Hile oyunu, ömür boyu süren oyun incelemelerimizde en üst sırada yer aldı. Çünkü Traffic Racer Apk Hile, son teknoloji görsellerle bağımlılık yaratan bir oyun verecek.

Çoğumuz pistteki diğer beş oyuncuyla bir yarış oyunu oynadık. Bu klasik oyun tüm yarış oyunlarında görüldü. Oyuncu bu oyunda otoyolda yarışıyor. Otoyollarda araba kullanmak son derece riskli ve zordur. Birçok otomobil yolun her iki tarafında ileri geri hareket ediyor. Traffic Racer Apk Hile hiçbir şeye çarpmadan araba kullanmak zordur. Oyuna katıldıktan sonra, oyuncu yüksek hızlı gerçek hayat yarışları yaşayacak.

Traffic racer apk indir
Traffic racer apk indir

Traffic racer apk indir

Yarış genellikle gündüz veya gece planlanır. Ancak Traffic racer apk indir yarışı, sofistike nesnelerle 5’e kadar farklı ayar içerir. Oyuncu otomobili farklı mevsimlerde bu şekilde kullanabilir. Şu anda sadece beş ortam oynanabilir.

Oyunda sadece banliyö, çöl, karlı, yağmurlu ve şehir gece hava koşullarına erişilebilir. Ancak her mevsim artan keskinlik ve detaylarla yaratılmıştır. Sonuç olarak Traffic racer apk indir, oyuncu oyundaki her şeyi tanımayı kolaylaştırabilir.

Çoğunlukla oyunun gece modunu oynamaktan zevk alıyoruz. Çok sayıda korkunç anın yanı sıra daha zorlu oyunlar sağlayacaktır. Ayrıca her katılımcı oyun stratejisini öğrenir. Karayolu kış boyunca gösterilerle dolup taştı.

Yenilikler

Traffic Racer APK, Android'deki en bağımlılık yapan yarış oyunudur. Google Play Store'da çok sayıda yarış oyunu var. Ancak, bu tür oyunlar ancak yakın zamanda piyasaya sürüldü. Ancak bu oyun yıllar önce Android için mevcuttu. Traffic racer apk oyun android kullanıcıları arasında iyi bilinmektedir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir