Township İndir Apk Son Sürüm

v9.4.0

Bir yönetim, organizasyon oyunu olan Township apk, gerçekçi görselleri ve dinlendirici müziğiyle eğlenceli bir ortam hazırlamaktadır. Bu çiftlik oyunlarında bitmeyen işler ve yapılması gereken onlarca sorumluluk vardır.
Sürüm
v9.4.0
Güncellendi
August 30, 2022
Boyut
142 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir yönetim, organizasyon oyunu olan Township apk, gerçekçi görselleri ve dinlendirici müziğiyle eğlenceli bir ortam hazırlamaktadır. Bu çiftlik oyunlarında bitmeyen işler ve yapılması gereken onlarca sorumluluk vardır. Ancak size verilen mod sürümü ile işlerinizi kolayca bitirebilecek ve çiftliğinizin inşasını hızlandıracaksınız.

township indir

Township hile apk indir son sürüm

Oyunda kullanılan görsel efektler size yaptığınız işin kar getirilebilir olduğunu gösterecek ve kazancınız artacaktır. Oyunun hile sürümü ile bitmeyen bir paranız olacaktır. Bu durumda yapılması gereken sorumluluklar hızlıca halledilecek. Üstelik oyunun mod sürümü ile uzunca bir süre vaktinizi alan reklamlardan da kurtulmuş olacaksınız.

township indir apk

Township Apk İndir

Township apk da amaç, ekimden hasada kadar her alanda etkinliğiniz ve göreviniz var. Bir işi yaparken diğer görevler içinde kaynak ve zaman ayırmanız gerekiyor. Bitkiler ve hayvanların bakımı, çoğalması da sizin elinizde olacak.

township indir apk hile

Township oyunu her zaman çiftlik hayatıyla ilgili olmayacaktır. Diğer oyunlardan farklı olarak, hem çiftlikle uğraşıp para kazanırken, kazandığınız parayla da bir şehir inşa etmenize imkan sağlıyor. Bunun için farklı yerleri kasabaları görmeye gezmeye çıkabileceksiniz.

Apkgemisi.com ailesi olarak sizlere 3 farklı alanda indirme linki sunuyoruz. İster Google Play üzerinden, isterseniz bizim sunucularımızdan hiç beklemeden normal veya mod sürümlü Township oyununu indirebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir