The Sims Mobile Apk Hile İndir

35.0.0.137303

Oyuncular çeşitli araçlar kullanarak kendi 'Sims'lerini' tasarlarlar. Ondan fazla farklı vücut tipi (etli, ince, yağlı vb.) arasından seçim yapabilirsiniz. ve Sims'inizin ağzının, burnunun veya gözlerinin şeklini değiştirmek için yüzlerce farklı surattır. Sadece bu da değil, Sims'inizin kişiliğini, karakter özelliklerini ve ilgi alanlarını açıklamanız gerekecek.
APK indir
4.1/5 Oylar: 1,563,740
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
35.0.0.137303
Güncellendi
Sep 23, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
133 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Sims Mobile Apk

The Sims Mobile Apk, tarihteki en başarılı video oyunlarından birinin en son sürümüdür. Bu sefer The Sims, masaüstü ve konsol oyunlarına çok daha yakın bir deneyim sunarken akıllı telefonlar için kusursuz bir şekilde uygun.

The Sims Mobile Apk İndir

Oyuncular çeşitli araçlar kullanarak kendi ‘Sims’lerini’ tasarlarlar. Ondan fazla farklı vücut tipi (etli, ince, yağlı vb.) arasından seçim yapabilirsiniz. ve Sims’inizin ağzının, burnunun veya gözlerinin şeklini değiştirmek için yüzlerce farklı surattır. Sadece bu da değil, Sims’inizin kişiliğini, karakter özelliklerini ve ilgi alanlarını açıklamanız gerekecek.

Sims Apk

Gerçek eğlence, Sims’inizi oluşturduğunuzda gelir. Bir mahallede (bu oyunda alışılmış olduğu gibi) başlayacak, arkadaş edinecek, evinizi dekore edecek ve Sims’in hayati istatistiklerini yüksek tutmak için çalışacaksınız. Başlangıç olarak, bu oyunda her zaman oynadığınız ve sevdiğiniz Sims oyunları gibi yapabileceğiniz birçok şey var.

The Sims Mobile, Maxis’in ikonik oyununun detaylara büyük önem veren cep telefonları için harika bir uyarlamasıdır. Bu oyun, mükemmel görselleri ve sınırsız seçenekleri nedeniyle herkes için idealdir.

Yenilikler

Gerçek eğlence, Sims'inizi oluşturduğunuzda gelir. Bir mahallede (bu oyunda alışılmış olduğu gibi) başlayacak, arkadaş edinecek, evinizi dekore edecek ve Sims'in hayati istatistiklerini yüksek tutmak için çalışacaksınız. Başlangıç olarak, bu oyunda her zaman oynadığınız ve sevdiğiniz Sims oyunları gibi yapabileceğiniz birçok şey var.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir