The Sims FreePlay Apk (Son Sürüm – Para Hileli)

5.73.0

Yeni yükseltilmiş sürüm, The Sims Freeplay Apk, 10 yıllık yolculuğunu anıyor, bu nedenle kullanıcılar herhangi bir organizasyonel etkinliği atlayamayacak. Bu etkinlik tüm oyunculara açık ve tek yapmaları gereken bir gece kulübüne gitmek.
APK indir
4.0/5 Oylar: 5,715,150
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
5.73.0
Güncellendi
Nov 24, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
43 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Sims FreePlay v5.73.0 Apk

The Sims FreePlay Apk, bir gezegene girdiğiniz ve sim insanları için hayatlar yarattığınız bir oyundur. Her karakter, keşfedebileceğiniz ve seçebileceğiniz benzersiz özelliklere sahip olacak. Bu kişiliklerin bazı bölümlerinden siz sorumlu olacaksınız. Eşzamanlı olarak, sims sayısı artacak ve size ek eğlence sağlayacaktır.

Yeni yükseltilmiş sürüm, The Sims Freeplay Apk, 10 yıllık yolculuğunu anıyor, bu nedenle kullanıcılar herhangi bir organizasyonel etkinliği atlayamayacak. Bu etkinlik tüm oyunculara açık ve tek yapmaları gereken bir gece kulübüne gitmek. Aynı zamanda, ziyaret ettiğinizde, oyun yaratıcısını, deneyim tasarımcısını ve daha birçok karakteri canlandıran karakterlerden şaşıracaksınız.

The Sims FreePlay v5.73.0 Apk
The Sims FreePlay v5.73.0 Apk

The sims freeplay apk indir

The Sims FreePlay, kişiliklerin her birini ziyaret etmeli ve onlarla etkileşime girmelisiniz. Bu karakterler sevgi dolu sarılmalar alışverişinde bulunacak ve hediyeler size teslim edilecek. Özellikle size çok sayıda dekorasyon, gardırop ve anında fark edeceğiniz diğer birçok eşyayı getirecekler. Ayrıca, bu ödülleri ne zaman alabileceğinizi belirtirler, bu nedenle zaman kaybetmeyin ve tüm günü en sevdiğiniz oyunu oynayarak geçirin.

Oyun, hatıra etkinliklerine ve ödüllere ek olarak başarabileceğiniz görev sistemini geliştirir. Tabii ki, hala tam olarak okuyabileceğiniz koşullar olacak ve ilerideki oyuncular şüphesiz cömertçe ödüllendirilecek.

The sims freeplay apk hile
The sims freeplay apk hile

The sims freeplay apk hile

The Sims Freeplay’de kullanıcılar sanal bir ortama katılır ve tasarladıkları karakterlerle yeni bir varoluşa başlar ve onlara seçtikleri etkinlikleri yapmalarını söyler. Aynı zamanda, her eylem zaman zaman size faydalı faydalar sağlayacaktır.

İlk görev, istenen formlara, giysilere ve diğer yönlere sahip bir sim tasarlamak olacaktır. Önceki moda oyunları gibi, her karakterin de çeşitli görünüm ve kıyafet özellikleri vardır. Oyun gelecekte ek sim’ler oluşturmanıza izin verdiğinden, çok çeşitli karakterler oluşturabilirsiniz.

The sims apk hile indir
The sims apk hile indir

The sims apk hile indir

The Sims Freeplay’de karakterinizi oluşturmayı bitirdikten sonra, bazı iç parçaları olan önceden yapılmış bir eve gönderileceksiniz. The sims apk hile indir’de eşzamanlı olarak, tuvaletler gibi görev gerektiren bazı ek bileşenler kuracaksınız. Perspektifinizi, üçüncü kişiden karakterin eylemlerine tanık olmaya, ek parçalar eklemek için yukarıdan aşağıya doğru istediğiniz herhangi bir açıya ayarlayabilirsiniz.

Bu oyunu diğerlerinden ayıran bir husus, karakterlerin hepsinin endikasyonlarla belirtilen çeşitli gereksinimlere sahip olmasıdır. Açlık, mesane, enerji, temizlik, sosyallik ve zevk işaretlerden bazılarıdır. Bu nedenle, karakter tuvaleti kullanmak istiyorsa, ona yer açmanız ve daha fazla mobilya eklemeye devam etmeniz gerekir. Ayrıca, görevleri bitirdikçe deneyim kazanır ve yeni yönlerin kilidini açmaya devam edersiniz.

The Sims FreePlay apk Türkçe
The Sims FreePlay apk Türkçe

The Sims FreePlay apk Türkçe

The Sims Freeplay’de seviye atladığınızda, elde edebileceğiniz şeylerin ve avantajların bir listesini göreceksiniz. Bu seviye ile hayata daha eksiksiz alışmanıza yardımcı olacak ek mekanikler tanıtılacaktır. Ayrıca The Sims FreePlay apk Türkçe’de kendinize destek olacak bir iş bulabileceksiniz ve zaman geçtikçe, istediğiniz ürünleri satın almak için daha yüksek ücretli işlerin kilidini açabileceksiniz.

Çeşitli aşamalarda, yeni bir konutun ve bir sim’in kilidini açacak daha fazla trivia mekaniği alacaksınız. Hak kazanırsanız, fazladan bir ev satın alabilir ve içine yeni bir sım takabilirsiniz. Her bireyin yöneteceğiniz kendi hayatı vardır.

Yenilikler

The Sims Freeplay'de seviye atladığınızda, elde edebileceğiniz şeylerin ve avantajların bir listesini göreceksiniz. Bu seviye ile hayata daha eksiksiz alışmanıza yardımcı olacak ek mekanikler tanıtılacaktır. Ayrıca The Sims FreePlay apk Türkçe'de kendinize destek olacak bir iş bulabileceksiniz ve zaman geçtikçe, istediğiniz ürünleri satın almak için daha yüksek ücretli işlerin kilidini açabileceksiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir