The Past Within Apk Son Sürüm

7.0.1.0

Note: The Past Within is a co-op only game. Both players need to own a copy of the game on their own device (mobile, tablet or computer), as well as a way to communicate with each other. Play together with a friend or find a partner on our official Discord server!
APK indir
4.7/5 Oylar: 106
Geliştirici
Rusty Lake
Sürüm
7.0.1.0
Güncellendi
Nov 2, 2022
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Past Within Apk

Geçmiş ve gelecek birbirinden ayrılamaz. The Past Within Apk ile Albert Van der boom’u çevreleyen gizemi çözmek için bir arkadaşınızla işbirliği yapın. The Past Within Apk size sonucunu hesaplamakta zorluk çekeceğiniz varsayımlar türetecektir. The Past Within Apk’nın son sürümünü sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Theotown APK Hile Son Sürüm

Çeşitli sorunları çözmede ve farklı dünyaları keşfetmede birbirinize yardımcı olmak için etrafınızda gözlemlediklerinizi iletin.

Biri geçmişte, diğeri gelecekte bir arkadaşınızla oynayın. Sorunları cevaplamak ve Rose’un babasının planını uygulamaya koymasına yardımcı olmak için işbirliği yapın.

The Past Within Apk İndir

İki evren – iki bakış açısı.. The Past Within Apk İndir her iki oyuncu da ayarlarıyla iki boyutta etkileşime girecek: Rusty Lake dünyasında hem 2D hem de 3D olarak ilk kez bir deneyim. Konuşabildiğiniz sürece, siz ve seçtiğiniz iş ortağınız Geçmişi en sevdiğiniz platformda oynayabilirsiniz: PC, Mac, iOS, Android ve (yakında) Nintendo Switch.

Oynanabilirlik ve Çalma Süresi hakkında: Oyunda iki bölüm ve yaklaşık iki saatlik bir oyun süresi bulunuyor. Tüm deneyim için oyunu başka bir perspektiften tekrar ziyaret etmenizi öneririz.

Yenilikler

Thank you for playing The Past Within, we fixed some bugs in this new version!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir