The Battle of Polytopia Apk Son Sürüm Hile

2.4.6.9717

Polytopia MOD APK ile kabilenin askeri, bölge, gıda, teknoloji ve insanlarda büyümesini garanti altına almak için kabile keşif ve geliştirme sektöründe inşaat, çiftçilik, hasat ve teknolojik araştırma gibi günlük aktiviteler yapmak için işçileri dağıtacaksınız.
APK indir
4.3/5 Oylar: 215,587
Geliştirici
Midjiwan AB
Sürüm
2.4.6.9717
Güncellendi
Feb 7, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
92.6 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Polytopia Apk indir

Polytopia Apk indir, haritayı kontrol etmek, diğer kabileleri yenmek, yeni alanlar keşfetmek ve yeni teknolojiye hakim olmakla ilgili sıra tabanlı medeniyet tabanlı bir strateji oyunudur. Polytopia Apk indir diğer kabilelerle sıra tabanlı stratejik rekabet içinde, kabile kralı pozisyonunu alır ve bir medeniyet inşa etmeye çalışırsınız.

Politopya Savaşı hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak oynanabilir, bu da onu uzun mesafeler kat ederken tefekkür etmekten hoşlanan veya oynayacak oyunlar arayan kişiler için ideal kılar.

Politopya Savaşı’nda şu anda milyonlarca kurulum var ve mütevazı görünümünün altında stratejik stratejiler gibi daha derin bir şeyin geldiğini gösteriyor. Şahsen, oynadıktan sonra oyunun kibar tarzından memnunum. Muhteşem kullanıcı arayüzü, zengin oyun ve kullanışlı çağırma özellikleri öne çıkıyor.

The Battle of Polytopia Apk

Eski kabilelerdeki toprak anlaşmazlıkları hakkındaki filmlerde bazen tasvir edilenler gibi. The Battle of Polytopia Apk, bu stratejik durumu daha parlak, daha taze ve daha anlaşılır bir şekilde yeniden canlandırıyor. Kontrol için savaşan savaş alanında olan her şey, modern kübik görseller ve canlı renkler sayesinde artık karanlık ve kasvetli olmayacak. Tek yapmanız gereken stratejik düşüncenizi geliştirmeye ve oyunla eğlenmeye konsantre olmak.

İster çevrimiçi çok oyunculu oynuyor olun, ister yapay zeka kabileleriyle arazi için tek başına savaşıyor olun, aşağıdaki temel stratejik süreçlerden geçeceksiniz. Önce kabileye liderlik etmeli ve yeni bölgeler keşfetmelisin. Sonra halkınızın sınırlarını güçlendirmeye devam edersiniz. Diğer kabilelere dikkat edin ve daha fazla bölge kazanmak için çatışmalar planlayın.

Polytopia MOD APK

Polytopia MOD APK ile kabilenin askeri, bölge, gıda, teknoloji ve insanlarda büyümesini garanti altına almak için kabile keşif ve geliştirme sektöründe inşaat, çiftçilik, hasat ve teknolojik araştırma gibi günlük aktiviteler yapmak için işçileri dağıtacaksınız. Bir hamle yapmadan önce, kabile için bir yer seçmekten haritada hangi yönde avantajlı olursa olsun büyümeye, önce ne inşa edileceğine ve teknolojileri araştırmaya ne zaman başlayacağınıza kadar her şey dikkatlice analiz edilmelidir. Bütün bunlar sizden kesin bir açıklama talep ediyor.

Kabile giderek geliştikçe büyüme süreci yavaş yavaş yörüngeye girdi, hakim olduğunuz alan daha da zenginleşti ve diğer birçok kabile kabilenizi izliyor. Polytopia MOD APK ordularınızı güçlendirmeniz, araştırmaya daha fazla harcamanız ve çatışmaya hazırlanmanız gerekecek.

Polytopia APK son SÜRÜM

Polytopia APK son SÜRÜM ile çatışma başladığında tüm planlar, taktikler ve eylemler sıra tabanlı olacaktır. Takımınızı zafere götürmek için farkında ve mantıklı olmalısınız. Zaferin ardından ikiniz de kabileyi korudunuz ve yenilen bölge olan yeni bir toprak eklediniz. Savaş, bölgeyi genişletmenin bir başka etkili yöntemidir.

Polytopia APK son SÜRÜM sadece etkili bir savaş planınız olmamalı, aynı zamanda çeşitli koşullara da uyum sağlamalısınız. Barış anlaşmalarıyla ustaca diplomasi uygulamakta olduğu gibi. Diğer kabilelerde elçilikler kurabilir veya onlara gizlice saldırabilirsiniz. Hangi yöntemi seçeceğiniz kesinlikle size kalmış. Birincil amaç kabileyi savunmak ve topraklarını arttırmaktır.

Yenilikler

Eski kabilelerdeki toprak anlaşmazlıkları hakkındaki filmlerde bazen tasvir edilenler gibi. The Battle of Polytopia Apk, bu stratejik durumu daha parlak, daha taze ve daha anlaşılır bir şekilde yeniden canlandırıyor. Kontrol için savaşan savaş alanında olan her şey, modern kübik görseller ve canlı renkler sayesinde artık karanlık ve kasvetli olmayacak.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir