Tennis Clash Hile 2022

3.33.0

Peki Tennis Clash nasıl oynanır gibi sorular olacaktır ya da Tennis Clash taktik neler olabilir şimdi bu soruların cevaplarını arayalım..
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,534,734
Geliştirici
Wildlife Studios
Sürüm
3.33.0
Güncellendi
Sep 29, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
174 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tennis Clash Apk

Tennis Clash Apk, hızlı tempolu maçlarda diğer oyunculara karşı rekabet ettiğiniz çevrimiçi bir tenis oyunudur. Yeteneklerinizi gösterebilir ve birkaç dakika içinde en iyi oyuncunun kim olduğunu belirleyebilirsiniz. Peki Tennis Clash nasıl oynanır gibi sorular olacaktır ya da Tennis Clash taktik neler olabilir şimdi bu soruların cevaplarını arayalım..

Tennis clash hızlı vurma

Tennis Clash Apk’nın oynanışı basittir ve dokunmatik cihazlara çok uygundur. Parmağınızı topa mümkün olduğunca çabuk vurmak istediğiniz yönde kaydırın. Parmağınızı hızlıca kaydırarak topa ne kadar sert vurduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, tüm oyuncularınızın aynı anda o yere taşınmasını sağlamak için sahadaki herhangi bir yere iki kez dokunabilirsiniz.

Tennis clash mod apk

Daha iyi oynamanıza yardımcı olmak için taze raketleri ve ayakkabıları nöbetler arasında ayırabilirsiniz. Oyun oynarken çeşitli faydalar sağlayan yeni eğitmenler ve ortaklar da var. Tipik olarak, raket kapaklarını açarak ve kartları alarak seviyenizi artırabilirsiniz.

Tennis Clash 3D MOD APK

Tennis Clash 3D MOD APK, spora sadık kalan harika bir tenis oyunudur. Daha da iyisi, özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış inanılmaz görseller ve oyunlar sunuyor.

Yenilikler

Hey, Challengers! This update contains some quality of life improvements and fixes.

Stay tuned for upcoming events and features.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir