Temple Run 2 Apk Son Sürüm

1.93.0

With over a zillion downloads, Temple Run redefined mobile gaming. Now get more of the exhilarating running, jumping, turning and sliding you love in Temple Run 2!
APK indir
4.2/5 Oylar: 9,947,406
Geliştirici
Imangi Studios
Sürüm
1.93.0
Güncellendi
Sep 10, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sonsuz Koşucu serisi Temple Run 2 Apk ile devam ediyor. Genellikle tarihin en başarılı ve popüler televizyon dizisi olarak kabul edilir (ilk bölümü 170 milyondan fazla kez indirilmiştir). Birkaç benzersiz unsurun yanı sıra, orijinal formata son derece benzer bir oyun sunuyor. Uygulamanın son sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Temple run 2 apk

Yeni özelliklerden biri, Temple Run 2’ye yeni engeller ve güçler eklenerek oyuncunun etrafında neler olup bittiğinin daha fazla farkında olmasıdır. Ayrıca, stratejik bir öğe kullanarak gücünüzü istediğiniz zaman artırabilirsiniz.

Temple run 2 indir

Temple Run 2’nin bir diğer ilgi çekici yönü, seçtiğiniz karakterlerin her birinin, her dönüşte arzu ettiğiniz karakteri ele almanıza izin veren benzersiz bir beceriye sahip olmasıdır…vaktinden önce alman şartıyla.

Bu oyunda ilginizi çekebilir: Subway Surfers Mod Oyun İndir

Temple run 2 hile apk 

Görseller ilk baskıya göre büyük ölçüde geliştirildi. İlk bakışta göze çarpan şeyler, geliştirilmiş karakter görüntüleri ve daha etkileyici bir his veren bir manzaradır. Temple run 2 oyununun hile apk versiyonunu sitemizden mod sürüm olarak indirebilirsiniz.

Temple Run 2, cesur oyuncularımızın saatlerce zıplayarak ve kayarak engelleri aşması gereken son derece eğlenceli bir oyundur.

Yenilikler

A cool wind blows through the Lost Jungle, reddening leaves and riling up monsters!

- Join Freya, the Reinheimen Ranger, and tackle fresh Global Challenges!

- Shield your skull with new headgear – like the much traveled World Tour Hat – that carries unique perks!

Onwards, to autumnal adventure!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir