Tap Titans 2 Apk Son Sürüm – Tap Titans 2 MOD Apk

5.22.0

Tap Titans 2 MOD Apk'nın en keyifli yönlerinden biri, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, tüm düşmanları yok etmek amacıyla farklı insanlardan oluşan farklı çevrimiçi ekiplere katılma yeteneğidir.
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,021,051
Geliştirici
Game Hive Corporation
Sürüm
5.22.0
Güncellendi
Oct 4, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
176 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tap Titans 2 Apk Son Sürüm

Tap Titans Apk’nın RPG devamı Tap Titans 2 Apk‘dır. Bu yeni Tap-Titans-2-v5.22 oyunda, dünyayı yıkmaya çalışan devlerin klanını yok etmek için sağa ve sola darbeler yapmak için art arda basarak akıllı telefon ekranınızı da zorlamalısınız. Tap Titans 2 Apk’nın en Son Sürüm olarak sitemizden indirmeniz mümkündür.

Tap Titans 2 apk

Tap Titans 2 Apk‘daki savaşta daha güçlü olmak için farklı karakterlerin kilidini açmanız gerekir. Ek titanlar çevreye geldikçe, zaman dolmadan hepsini yok etmek için ekrana hızlıca dokunmanız gerekir. Çökerken, yeteneklerinizi, görünümünüzü ve yeteneklerinizi geliştirmeye yatırım yapmak için ek para toplamanız gerekir.

Tap Titans 2 MOD Apk

Tap Titans 2 MOD Apk’nın en keyifli yönlerinden biri, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, tüm düşmanları yok etmek amacıyla farklı insanlardan oluşan farklı çevrimiçi ekiplere katılma yeteneğidir.

Tap Titans 2 İndir

Tap Titans 2 Apk Mod, tüm çevikliğinizi ve yeteneğinizi göstermeniz ve rakiplerinizi kesintisiz bir şekilde vurmak için harika bir zaman geçirmek istiyorsanız, son derece çekici aşamaların her birinde tüm nüfusu öldürebilecek bir canavar bırakmanız gereken eğlenceli bir oyundur. Sitemizden Tap Titans 2’yı hızlı bir şekilde indirmeniz mümkündür..

Yenilikler

Tap Titans 2 Apk Son Sürüm - Tap Titans 2 MOD Apk

Tap Titans Apk'nın RPG devamı Tap Titans 2 Apk'dır. Bu yeni Tap-Titans-2-v5.22 oyunda, dünyayı yıkmaya çalışan devlerin klanını yok etmek için sağa ve sola darbeler yapmak için art arda basarak akıllı telefon ekranınızı da zorlamalısınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir