Tap Tap Breaking Apk Son Sürüm İndir

1.77

Hiç elinde başka bir şey tutarken bir şeyi kırmaya hazır mısınız.. Tap Tap Breaking Apk, bir çocuğun seviye atlamak için tüm tahtaları kırmasına yardımcı olduğunuz harika bir Android oyunudur.
APK indir
3.8/5 Oylar: 31,516
Geliştirici
ODAAT studio
Sürüm
1.77
Güncellendi
May 5, 2019
Gereksinimler
4.1
Boyut
50,1 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tap Tap Breaking Apk

Hiç elinde başka bir şey tutarken bir şeyi kırmaya hazır mısınız.. Tap Tap Breaking Apk, bir çocuğun seviye atlamak için tüm tahtaları kırmasına yardımcı olduğunuz harika bir Android oyunudur. Uygulamanın en son sürümü olan 2022 yılı Tap Tap Breaking Apk 1.77 güvenle indirin.

tap tap breaking indir

Apk tap tap breaking

Tap Tap Breaking’in prensibi basittir. Amacı önünde görünen her şeyi çıplak elleriyle parçalamak olan küçük bir çocuğun rolünü üstlenirsiniz. Kontroller basittir ve kahramanı vurmayı durdurmak için cihazınızın ekranına sürekli dokunmanız gerekir.

tap tap breaking mod apk 1.77

Tap tap breaking apk hile

Yukarıda, her bir tahtayı parçalamak için kaç vuruş gerektiğini takip edebileceğiniz bir durum çubuğu bulunmaktadır. Kazandığınız paraları diğer özel güçlerin ve ödüllerin kilidini açmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca Tap tap breaking apk oyununun hile versiyonu indirme linkinde vardır.

tap tap breaking apk

Tap tap breaking mod apk 1.77

Tap Tap Breaking, birkaç seviye boyunca sizi eğlendirecek temel bir oyundur. Bu delikanlıya hiçbir maddenin çıplak yumruklarının gücüne karşı koyamayacağını gösterin. Tap tap breaking oyununun en son sürümü olan mod apk 1.77 sitemizde vardır.

Yenilikler

*Ver _1.77 Update*

-3rd update of
-New ranking leaderboard open

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir