Tanks a lot Mod Apk – Tank Savaşı Apk

4.700

Tanks a lot Mod Apk bu, her oyuncunun kendi tankını kontrol ettiği Brawl Stars'a benzer bir aksiyon oyunudur. Savaşlar üç dakika sürer ve üç kişilik takımlar halinde yapılır.
APK indir
4.4/5 Oylar: 299,932
Geliştirici
Highcore Labs LLC
Sürüm
4.700
Güncellendi
Sep 23, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
164 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tanks a lot Mod Apk

Bu yazımızda en sevilen tank oyunları nelerdir? Tank savaş oyunlarına örnekler ve Süper Tank Savaşı oyununu tanıtacağız. Tanks a lot Mod Apk bu, her oyuncunun kendi tankını kontrol ettiği Brawl Stars’a benzer bir aksiyon oyunudur. Savaşlar üç dakika sürer ve üç kişilik takımlar halinde yapılır. En çok düşmanı yenen takım kazanır. Tanks a lot Apk 3v3 Battle Arena’nın mod sürümünü sitemizden güvenle indirebilirsiniz.

Tanks a lot 3v3 Battle Arena Apk İndir

Tanks a lot 3v3 Battle Arena Apk İndir, oyunun kontrolleri basittir: tankınızı manevra yapmak için sol başparmağınızı kullanın ve nişan almak ve ateş etmek için sağ başparmağınızı kullanın. Silahınızın menzili, seçtiğiniz top türüne göre belirlenecektir. Bazıları çok uzakta olmayan ancak çok fazla hasar veren, bazıları ise oldukça uzakta olan ancak daha az hasara neden olan tespit edilir.

Süper Tank Apk İndir

Tank Savaşı Apk Son Sürüm
Tank Savaşı Apk Son Sürüm

Tank Savaşı Apk

Çok teşekkürler, genelde böyle oyunlarda olduğu gibi. Oyunda, tankınızın belirli özelliklerini yükseltmenize izin veren kartlar da edinebilirsiniz. Yeni silahlarla birlikte, bu kartlarla yeni tank alt parçaları alabilirsiniz. Ayrıca, bu para birimlerini taksitle yenileyebilirsiniz. Tankların savaşına hazır olun.

Tank Savaşı Apk Son Sürüm

Tank Savaşı Apk Son Sürüm, harika bir oyun tasarımı ve harika görsellerle hızlı tempolu bir aksiyon oyunu. Ayrıca, elde edebileceğiniz birçok tank parçası, yüzden fazla farklı tank inşa etmenize olanak tanır. Tank Savaşı Apk’nın son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Yenilikler

Tank Savaşı Apk Son Sürüm, harika bir oyun tasarımı ve harika görsellerle hızlı tempolu bir aksiyon oyunu. Ayrıca, elde edebileceğiniz birçok tank parçası, yüzden fazla farklı tank inşa etmenize olanak tanır. Tank Savaşı Apk'nın son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir