SurveyMonkey Apk

4.1.0

Create, edit, and send surveys, review your results, build with expert templates, and more — seamlessly across your desktop, tablet, and phone.
APK indir
3.9/5 Oylar: 26,654
Geliştirici
SurveyMonkey
Sürüm
4.1.0
Güncellendi
Sep 7, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

SurveyMonkey Apk İndir

Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan anketler oluşturun, değiştirin ve gönderin, bulguları gözden geçirin ve profesyonel şablonlar kullanın. SurveyMonkey Apk ile anket oluşturup gönderin, test edin veya oy verin.

Canlı anketi düzenleyin, yazım hatalarını düzeltin veya sormayı unuttuğunuz bir soru ekleyin. Hesabınızdaki anketleri açın veya kapatın.  Tabloları ve bireysel yanıtları analiz edin. Sonuçları filtreleyin, karşılaştırın ve analiz edin. Anket bağlantınızı kısa mesajla paylaşın, e-posta veya sosyal medya.  Sonuçları paylaşırken, kiminle ne paylaşacağınıza karar verin.

SurveyMonkey Apk

Survey monkey apk free

SurveyMonkey, dünyanın önde gelen anket yazılımı sağlayıcısıdır. Fortune 500’ün% 98’ine ve dünya çapında 60 milyondan fazla kullanıcıya güveniyoruz. Hem profesyonelleri hem de yeni başlayanları araştırmaya yardımcı olmak için buradayız.

Not: Anket yaparak hediye kartı kazanmak veya hayır kurumuna hediye vermek istiyorsanız SurveyMonkey Rewards uygulamasını indirin.

Yazılımımızı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Uygulama aracılığıyla bir premium plana kaydolmak, otomatik yenileme aboneliği aracılığıyla daha kapsamlı anket yeteneklerine erişim sağlar. Abonelik maliyetleri, satın aldığınız yere bağlı olarak değişebilir. Zaten bir abonelik planınız varsa, giriş yaparak ücretli özelliklere erişebilirsiniz.

 

Yenilikler

Continued updates and improvements

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir