Summertime Saga v0.20.20 APK (Son Sürüm)

83.7

Kahramanın babası öldüğünde, babasının Mafyaya olan borcunun yükümlülüğü size ve ailenize geçer. İlginç bir kurguya sahip olan Summertime Saga APK heyecan dolu bir oyundur.
APK indir
2.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Software Provider Solution
Sürüm
83.7
Güncellendi
Oct 14, 2022
Gereksinimler
7.0
Boyut
855 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Summertime Saga APK

Bir öğrenci olarak acınası ‘Görsel Roman’ Yaz Destanına katılın.. Kahramanın babası öldüğünde, babasının Mafyaya olan borcunun yükümlülüğü size ve ailenize geçer. İlginç bir kurguya sahip olan Summertime Saga APK heyecan dolu bir oyundur.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Choices Apk Latest Version (Mod)

Summertime Saga latest version

Summertime Saga Apk’nın doğrusal bir planı yoktur. Şehri istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve ortaya çıkan diğer bireylerle etkileşime girebilirsiniz. Bununla birlikte, her gün üç görev yapılabilir, ardından yeni bir güne başlamak için uyumanız gerekir.

Ana karakteriniz, faaliyetlerde bulunduğunuzda kademeli olarak gelişen bir dizi özelliğe sahiptir. Örneğin, rap müzik dövüşleriyle veya spor salonuna giderek fiziksel özelliklerinizle güzelliğinizi artırın.

Summertime Saga APK son Sürüm

Summertime Saga APK son Sürüm’ün en ilgi çekici yanı, birçok ‘görsel roman’da olduğu gibi, çeşitli insanlarla bir aşk bağlantısına başlayabilmenizdir. Karakterin özgeçmişini derinlemesine incelediğinizde çok daha ilgi çekici şeyler kazanırsınız.

Summertime Saga APK Hile

Summertime Saga Apk hile ile yolculuğunuza başlayın. Eğlenceli (ve bazen tehlikeli) masalın, çoklu alt başlıkların ve göz alıcı görsellerin tadını çıkarın.

Yenilikler

Summertime Saga APK Hile

Summertime Saga APK son Sürüm'ün en ilgi çekici yanı, birçok 'görsel roman'da olduğu gibi, çeşitli insanlarla bir aşk bağlantısına başlayabilmenizdir. Karakterin özgeçmişini derinlemesine incelediğinizde çok daha ilgi çekici şeyler kazanırsınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir