Subway Surfers Mod Oyun İndir

3.0.1

DASH as fast as you can!
APK indir
4.5/5 Oylar: 39,357,003
Geliştirici
SYBO Games
Sürüm
3.0.1
Güncellendi
Sep 6, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
135 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Subway Surfers koşucu oyunları arasında kendinden çokca söz ettirmektedir. Peki neden Subway Surfers Apk bu kadar popüler? Gerçekten bu değeri hak ettiren özellikleri nelerdir? Subway Surfers hakkında merak edilen özellikleri kısa ve net bir şekilde açıklayalım. Üstelik Subway Surfers oyununu mod olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Subway-Surfers-MOD-APK-1

Subway Surfers Mod Apk

Koşu oyunlarında belirli bir hızınız vardır ve yapmanız gereken hareketleri zamanında yapmaz veya çok erken yaparsanız oyunda yanarsınız. Dikkat ve çeviklik isteyen bu oyunda görsellik, engellerin ilgi çekici olması oyunu daha da zevkli kılmaktadır. İşte Subway Surfers Mod Apk HD grafikleri, çevirim içi arkadaşlarıyla oynama, sırf koşmanın dışında farklı etkinlikler de yapmasından dolayı oldukça başarılı bir oyundur.

Subway Surfers Apk

Subway Surfers Son Sürüm İndir

Oyunun aslına bağlı kalınarak, oyunun premium sürümüne eşdeğer mod, yani hile sürümünü de ayrıca sitemizden indirmek mümkündür. Sınırsız para ve hızlı kaçış imkanlarından faydalanmayı seven oyun severlerin tercihine sunulmuştur. Ayrıca Subway Surfers Mod Apk ile farklı akrobatik hareketler de yapacak oyunu eğlenceli hale getireceksiniz. Sitemizde Subway Surfers son sürüm olan 2022 yılı güncelleme ile indireceksiniz.

Subway Surfers mod Apk

Subway surf apk son sürüm 2022

Subway Surf Apk, Google Play’de 1 milyardan fazla indirmiş nadir oyunlardan bir tanesidir. Öyleki ilk 10 günlük kazandığı hasılat rekorunu kıran şimdilik başka bir oyun olmamıştır. Her yaştan oyun severlerin severek oynayacağı, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan başarılı bir oyundur. 2022 yılı son sürüm Subway surf apk’yı sitemizde bulacaksınız.

İyi oyunlar dilerim.

Yenilikler

- The Subway Surfers World Tour goes to bustling Shenzhen.
- Play through the Shenzhen Season Hunt and deliver a high score with our new Surfer, Zi Hao, and the speedy Moped Board.
- Maeko gets a new look with her stylish Street Outfit.
- Check out the World Tour Events and Tag Team it up with a crew of awesome surfers in beautiful Paris!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir