Stremio Apk İndir Son Sürüm

v1.5.3

Stremio Apk, android cep telefonu, tablet veya tv box'tan tüm tvlere ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Üstelik Netflix gibi bir çok uygulamayı üyelik bilgilerinizi girerek tek bir yerden kontrol edip izleyebilirsiniz.
Sürüm
v1.5.3
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.0
Boyut
43.8 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Stremio Apk İndir 2022

Stremio Apk, android cep telefonu, tablet veya tv box’tan tüm tvlere ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Üstelik Netflix gibi bir çok uygulamayı üyelik bilgilerinizi girerek tek bir yerden kontrol edip izleyebilirsiniz. Stremio Apk’nın son sürümü olan 2022 versiyonunu sitemizden indirmek mümkündür.

Stremio indir

Kullanıcıların bu uygulamaya yönelmelerinin bir çok sebebi vardır. Bunların başında kişinin sevdiği kanal, film vb özellikleri kendi isteğine göre düzenleyebilmesidir. Basit ve anlaşılır ara yüzü ile kullanılması kolaydır. Ayrıca en son izledikleri programları filmleri burdan takip etmesi, kaldığı yerden de izleme imkanı vermesi Stremio Apk’yı öne çıkarmaktadır.

Stremio Apk İndir

Çevirim içi video akışı bir uygulama olduğu için yeni filmler ve kanallar geldiği için Stremio Apk eğlenceli olmaktadır. Film izlemeyi seven kullanıcılar için odukça kullanışlıdır. Filmlerin puanlarını, kategorilerini sınıflayabilir buna göre bir içerik oluşturabilirsiniz. Ayrıca Stremio 2022 sürümü kişininn aradığı tv şovlarını veya filmleri kolay bulmasını sağlar. Üstelik kullanıcı isterse her bir yeni film yüklendiği zaman kullanıcı bildirim alabilir.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir