Stickman Rope Hero 2 Apk İndir Son Sürüm

3.1.3

Aksiyon dolu çöp adam serisinin yeni özellikleriyle dolu olan Stickman Rope Hero Apk oyununu mod sürümü ile sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunda çöp adam savaşçıları binalardan halatla atlayarak daha da macera dolu bir oyun sergilemektedir.
Sürüm
3.1.3
Güncellendi
14 Eylül 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
94 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Stickman Rope Hero 2 Apk hileli

Aksiyon dolu çöp adam serisinin yeni özellikleriyle dolu olan Stickman Rope Hero Apk oyununu mod sürümü ile sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunda çöp adam savaşçıları binalardan halatla atlayarak daha da macera dolu bir oyun sergilemektedir. Sitemizde oyunun son sürümü vardır.

Stickman Rope Hero 2 Apk Mod

Stickman Rope Hero 2 Apk Para Hileli

Bu oyunda daha çok kaçma ve akrobasi hareketleri bulacaksınız. Şehirde kimliği gizli olarak çöp adamlar arasında geziniyorsunuz. Ancak cephaneliğiniz ağzına kadar tıka basa dolu bir şekilde. Oyunun hileli sürümünde cephanelik ve silahlar en son hallerinde kullanılabilir durumda olacaktır. Oyunun mod sürümü para hilelidir. İstediğiniz kadar farklı özellikte silah alabilirsiniz.

Stickman Rope Hero 2 İndir

Oyunda şehri istila eden kötü çöp adamlara karşı savaşma göreviniz var. Her gün ayrı bir görev tanımı yapılmaktadır. Bu oyunda size yardım edecek dostlarınız da olacak. Savaşlarda üstünlük sağlamak için seçeceğiniz silahın kalitesi oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir