Stickman Partisi 1 4 Oyunculu Oyunlar

2.2

Stickman partisi apk, her oyuna kaç katılımcının dahil edileceğini seçmenize izin verir. Çok oyunculu modda, kontrollü botlarla savaşabilir veya aynı cihazı kullanarak arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz..
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,620,812
Geliştirici
PlayMax Game Studio
Sürüm
2.2
Güncellendi
Sep 28, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Stickman Partisi Apk

Stickman Partisi veya Türkçe olarak Çöp Adam Partisi, eğlenceli mini oyunlardan oluşan bir seçkiye sahip bir Android uygulamasıdır. Her mini oyun, yeteneklerinizi test etmeye istekli mizahi bir çöp adam içeriyor. Her yaştan kişilerin oynayacağı eğlenceli bir oyundur. Sitemizden son sürüm apk olarak indirebilirsiniz.

Stickman partisi apk indir

Çöp Adam Partisi, ustalaşması biraz zaman alan gerçekten basit bir oyuna sahiptir. Her mini oyuna oyunun ana menüsünden erişilebilir. Vahşi Batı savaşları, manzarada dolaşan tavukları yakalamanız gereken oyunlar ve çok daha fazlası var.

Stickman partisi indir 

Sadece bu değil, Stickman partisi apk, her oyuna kaç katılımcının dahil edileceğini seçmenize izin verir. Çok oyunculu modda, kontrollü botlarla savaşabilir veya aynı cihazı kullanarak arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. En çok kimin kazanabileceğini görmek için birkaç mini oyunda yarışabileceğiniz bir turnuva seçeneği de var.

Stickman partisi 1 4 oyunculu oyunlar oyna 

Çöp Adam Partisi, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modlarının yanı sıra Stickman Dec karakterini üstlenebileceğiniz çeşitli ilginç mini oyunlar içerir. Monoton anlarınızı renklendirmek için vahşi eğlenceli Stickman partisi 1 4 oyunculu oyunlar oyna mini oynayın.

Yenilikler

- 5 new mini games
- New items for customization
- New achievements
- Achievement fixes
- Minor graphic improvements
- Bug fixes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir