Stickman Hook Apk 2022

v9.0.1

Stickman Hook, elindeki kancayla karşısına çıkan engelleri atlayarak geçmeye çalışan bir çöp adam oyunudur. Oyuncunuzu değiştirmek için bir çok karakterler vardır. 2022 yılında çok beğenilen oyunlar arasında olan Stickman Hook Apk'nın sitemizde en son sürüm uygulaması mevcuttur.
Sürüm
v9.0.1
Güncellendi
01 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
130 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Stickman Hook, elindeki kancayla karşısına çıkan engelleri atlayarak geçmeye çalışan bir çöp adam oyunudur. Oyuncunuzu değiştirmek için bir çok karakterler vardır. 2022 yılında çok beğenilen oyunlar arasında olan Stickman Hook Apk’nın sitemizde en son sürüm uygulaması mevcuttur.

Stickman Oyunu oynarken zihninizin sakinleştiğini hissedeceksiniz. Her bir turda farklı engeller çıkacak. Ancak bu engeller yeni tarz engellerin geçilmesi için de size ipuçları bırakacaktır. İlk bölümler oyunu öğretici tarzda hazırlanmıştır. Benzersiz ve ilgi çekici engeller bulunmaktadır. İkinci turda engel sayısı yavaş yavaş artmaya başlar. Herhangi bir üst tura geçmek için o bölüme ait tüm engelleri aşmalısınız.

Çöp Adam Kanca Oyunu

Çöp adam atlama ya da Stickman hook oyunu, mizahi oyun kategorisinde sayılabilir. Çünkü dikkat ve yeteneğinize bağlı turları geçmeye çalışılıyorsunuz. Belki yapacağınız basit hatalardan dolayı yanmak ise komik ve eğlenceli olacaktır. Tekrar denemek hissi sizi oyuna bağlıyor.

Stickman Hook Mod Apk İndir

Stickman Hook 2022 oynarken, geçtiğiniz her bir turda para biriktiriyor ve bu paraları oyunda kullanıyorsunuz. Çöp adamınıza 12 farklı kıyafetten birini almak için paraya ihtiyacınız olacak. Paranız çok olsun istiyorsanız indirme linkinde bulunan mod sürüm vardır. Size oyun içinde ihtiyacınız olacak her şeyi karşılamak için tüm imkanların olduğu bir sürümdür.

Android telefonunuzda fazla yer kaplamayan, telefonu kasmayan bu oyunu denemenizi öneririm. Oyunun tarzını ve mod bölümü gibi konularda fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyorum.

İyi oyunlar dilerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir