Stick War Apk Legacy Ücretsiz İndir

v2022.1.32

Stick War Apk,Türkçe olrak Çöp Adam Savaşları olrak çevrilebilir. Bu oyun eğlencli olduğu kadar zorlu mücadeleleri de kapsamaktadır. Stick War Apk oynarken bir orduyu komuta edeceksiniz.
Sürüm
v2022.1.32
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
103 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gelişen oyun sektörü içerisinde bazı oyunlar oynanması gereken ve oynandıkça da kendini bıktırmayan oyunlar arasında yer alır. İşte Stick War Legacy bu oyunlardan bir tanesidir. Stick War oynarken eğlenecekisniz. Şimdiden klasik oyunlar arasında bir baş yapıt olmaya aday bir oyundur. Stick War Apk Legacy sitemizden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Stick War Apk

Stick War Apk İndir

Stick War Apk,Türkçe olrak Çöp Adam Savaşları olrak çevrilebilir. Bu oyun eğlencli olduğu kadar zorlu mücadeleleri de kapsamaktadır. Stick War Apk oynarken bir orduyu komuta edeceksiniz. Onları istediğin tarzda yönetmeniz mümkündür. Ayrıca askerlerinizi kılıç ustası veya okçu gibi sınıflandırabilir ve onları eğitebilirsiniz.

Stick War Apk Hile

Stick War Hile

Stick War Apk indirirken bir çok seçnek vardır. Bunlardan hile sürümünü seçtiğinizde bütün kilitler açık bir oyun sizi beklemektedir. Askerlerinizi daha kolay çoğaltıp rakiplerinize üstün geleceksiniz. Stick War Mod apk size bu imkanları sunacaktır. Çöp adam savaşları yaparken savaşı kazanmanız yetmez. Elde ettiğiniz toprakları işlemek, maden çıkarmak da yine savaş kazanmak kadar önemlidir. Bu ganimetler ordunuzu daha da güçlendirecektir.

Stick War Apk Hile İndir

Stick War Legacy Apk İndir

Stick War Apk oyunu sitemizde son sürüm ve mod bölümü olarak indirilebilir. 2022 Stick War sürümünü indirmek için ilgili linke tıklayınız. Kurum aşamaları indime linkinde açıklanmıştır.

Stick War Apk İndir

İyi oyunlar dilerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir