Stick War 3 Apk Son Sürüm

v2022.1.2235

Stick War 3 Apk, 2022 yılı son sürüm olarak sitemizde bulunmaktadır. Büyük küçük her yaştan kullanıcının severek oynayabileceği tazrda bir oyun olan Stick War Apk 3 yeni versiyonuyla oldukça yenilenmiş bir oyundur.
Sürüm
v2022.1.2235
Güncellendi
10 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
129 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Stick War 3 Apk, 2022 yılı son sürüm olarak sitemizde bulunmaktadır. Büyük küçük her yaştan kullanıcının severek oynayabileceği tazrda bir oyun olan Stick War Apk 3 yeni versiyonuyla oldukça yenilenmiş bir oyundur. Stick War yeni kurgu ve görsel efektleri ile yine sizleri oyuna bağlayacaktır.

Stick War 3 MOD APK

Stick War 3 Apk İndir

Oyun bir ülkeye yapılan savaş ile başlıyor. Yendiğiniz durumda size ganimet olarak bir heykel verilecektir. Yine size saldırmaya gelenler de heykel için savaşacaklar. Stick War 3 Apk’da bir çok yeni silahlar vardır. Bu oyunda amacınız bölgedeki hakimiyeti ele geçirmek olacaktır.

Stick War 3 APK

Stick War Apk 2022

Bu oyunu kazanmanın temelinde uygun bir strateji ve mutlaka silahlar var. Rakibiniz yenmek için silah tarzına ve silah gücüne ağırlık vermelisiniz. Bazen eski çağlardan kalma süngüler, bıçaklar oyunu kazanmanın kilit rolünü üstlenir.

Stick War 3 Apk da her yeni bölümde yeni bilgiler elde edeceksiniz. Bu haritalar sonraki bölümü kazanmanın ip uçlarını verecektir. Bu oyun her yaş grubuna hitap ettiği için bağımlılık yapabilir. Oyunda herkesin beğendiği ve oyunun kahramanı niteliğinde bir karakteri olduğu sıkça görülmüştür.

Stick War 3 Apk İndir

Stick War 3 Mod Apk

Stick War 3 oyun severlerin her bölümü üstün galibiyetle geçmelerine imkan tanıyan mod, yani hileli sürüm Stick War 3 Mod Apk olarak sitemizde mevcuttur. İndirme linkinden tıklayıp istediğiniz sürümü indirebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir