Steppy Pants Son Sürüm Hile Apk – Apkgemisi

2.8.18

Steppy pants apk oyun indirde yüzlerce korkunç durum meydana gelebilir, bu da oyunun kurallarına direnemeden ağlamanıza veya gülmenize neden olabilir. Bir bacak diğer bacağını tekmeledi, yere yığıldı, ayakta duruşa dönmeden önce yola döndü, ne olduğunun farkında bile olmadan havaya uçtu… Böyle şeyler olmaya devam ederdi.
APK indir
3.7/5 Oylar: 69,308
Geliştirici
Super Entertainment!
Sürüm
2.8.18
Güncellendi
7 Şub 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
111 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Steppy Pants Hile Apk

Bir yaşından itibaren her normal insan ilk adımlarını nasıl atacağını anlar. Yaşlandıkça, bu eylem vücudun doğal bir hareketi haline gelir ve insanlar artık nasıl daha fazla yürüyeceklerini tartışmazlar. Steppy Pants Hile Apk, herkes için yeterince basit görünen, ancak bu birey için çok basit olan bir mesleği çoğaltır. Ama aldanmayın; kimin ve nasıl ayrılacağı görülecektir.

Steppy Pants Hile Apk ile ilgileniyorsanız sizi önceden uyarmama izin verin: gerçekten eğlenceli ama aynı zamanda oldukça engelleyici. Gerçek hayatta birine kızgınsanız bu oyuna aldanmayın. Ancak, saçmalıklara gülerken biraz eğlenmek istiyorsanız, Steppy tam size göre.

Steppy pants mod apk

Bir Minecraft karakteri (Lego gibi kare bloklar) rolünde, hayata giden yolda ilk adımları atmak için karakterinizi yönetmeye başlayacaksınız.

Yürümek ustalaşması zor bir beceridir. Karakterinizin düşük seviyeli bir robot gibi tamamen cansız olduğunu varsayarsak, engellerden kaçınmak, gökyüzü yolundaki kırıkların üstesinden gelmek veya riskli rotalardan kaçınmak için ne kadar uzun ve kısa olacağına karar vererek onu adım adım yönlendirmeniz gerekecektir. Steppy pants mod apk’de amaç, önemli oyun başarıları elde etmek için karakterin dallardan mümkün olduğunca uzaklaşmasını sağlamaktır.

Tek dokunuş bir adıma eşittir. Kısa bir adım için hafifçe dokunun, ardından figürün uzun bir yürüyüş için bacakları ayırmasına yardımcı olmak için basılı tutun. Başarılı bir güvenli adım bir puan değerindedir. Ancak, bu oyunun garip simülasyon bileşenleri işlerin orada durmasını engelliyor.

Steppy Pantolon apk oynamak keçi Simülatörü oynamak kadar ağırlaştırıcıdır. A noktasına gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz, ancak uymayı reddeden ve ardından baskıyı artıran bacak, sizi birkaç saniye içinde uçuruma düşmekten alıkoyacak kadar güçlü değil.

Steppy pants apk oyun indir

Steppy pants apk oyun indirde yüzlerce korkunç durum meydana gelebilir, bu da oyunun kurallarına direnemeden ağlamanıza veya gülmenize neden olabilir. Bir bacak diğer bacağını tekmeledi, yere yığıldı, ayakta duruşa dönmeden önce yola döndü, ne olduğunun farkında bile olmadan havaya uçtu… Böyle şeyler olmaya devam ederdi. İtaatsizliğin gücüne yenik düşüyorsunuz, karakteriniz on bin mil yanlış bir adım attığında çaresiz kalıyorsunuz.

Yolun ortasındaki kırık tuğlalar, yoldaki kamyonlar, patlayıcı bloklar ve testere bıçakları dahil olmak üzere sizi her an sakatlamaya veya yok etmeye hazır olan birçok engel sizi bekliyor. Sonra ateş püskürten canavarlar var; oyunda her şey olabilir.

Yenilikler

Steppy Pantolon apk oynamak keçi Simülatörü oynamak kadar ağırlaştırıcıdır. A noktasına gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz, ancak uymayı reddeden ve ardından baskıyı artıran bacak, sizi birkaç saniye içinde uçuruma düşmekten alıkoyacak kadar güçlü değil.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir