State of Survival Apk Son Sürüm

1.17.20

THE JOKER Joins State of Survival!
APK indir
4.4/5 Oylar: 2,182,250
Geliştirici
FunPlus International
Sürüm
1.17.20
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

State of Survival Apk

State of Survival Apk, şehrinizi yok etmeye çalışan zombi ordularıyla savaşmanız gereken bir strateji oyunudur. Bunu yapmak için çok çeşitli silahlar kullanmalı ve geri adım atmayı reddetmelisiniz.

State of survival apk mod

State of survival apk mod oyunu durumundaki görseller, bölgenin kuşbakışı görünümünü sağlayan olağanüstü. Bu izleme konumu sayesinde karakterlerinizin her birini kolayca görebilir ve size yaklaşan tüm zombileri görerek ateş etmeye hazırlanabilirsiniz. Bu oyunun bir diğer mükemmel özelliği, oyun boyunca ilerledikçe ek ekip üyeleri ve ekipman edinme yeteneğidir. Her yeni gelişme ile size fayda sağlayacak etkili teknikler kullanabilirsiniz.

State of Survival kapsül hilesi

State of survival apk mod oyunu boyunca ilerledikçe, ekibinizin her bir üyesinin becerilerini değiştirebileceksiniz. Bu kahramanların her biri, zombilerle mümkün olduğunca çabuk savaşmanıza yardımcı olmak için kullanılabilecek benzersiz yeteneklere sahiptir. Buna ek olarak, karakterlerin her birine şehirde yeni birimler kurmak ve bu korkunç zamanlarda insanlara yardım etmek için yapmanız gereken bir dizi görev atanır. Oyunda, hile olarak indirdiğinizde kapsül hilesi dahil bir çok mod buluncaktır.

State of Survival Hile
State of Survival Hile

State of Survival Hile 2022

State of survival apk’da, şehirde dolaşan her zombi dalgasını yenmek için ekibinize yardım etmek için harika zaman geçireceksiniz. State of Survival Hile sürümü 2022 son sürüm olarak sitemizde bulunmaktadır. Her zorluğu tamamlamanıza yardımcı olacak görevleri yapmak için haritanın ilgili bölgesine dokunmanız yeterlidir.

Yenilikler

▼ Journey to Glory
Complete the daily tasks for tons of Rewards!

▼ Reservoir Raid
Chiefs are now allowed to participate in the Reservoir Raid even if there are wounded troops in the Hospital or Enlistment Office. However, these troops are NOT available in the event.

▼ Aircraft
Chiefs are now unable to access the Solo Assault and Coordinated Operation events when they are in a Rally.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir