Standoff 2 Apk Son Sürüm İndir (Mod Menu)

0.20.1

Standoff 2 is a dynamic first-person shooter that honors its prequel's legacy. Join 200 million other players from across the world - grab your favorite gun and join the standoff!
APK indir
4.5/5 Oylar: 7,970,982
Geliştirici
AXLEBOLT LTD
Sürüm
0.20.1
Güncellendi
Sep 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Standoff 2 Apk

Standoff 2 Apk, iki takımın küçük ortamlarda yarıştığı çok oyunculu, Counter-Strike tarzı bir fps’dir. Tüm haritalar, Dust 2 veya İtalya gibi Counter-Strike seviyelerinde açıkça modellenmiştir, ancak boyut olarak çok daha küçüktür, bu da oyun deneyimini daha da telaşlı hale getirir. Uygulamanın en son sürümü olan 2022 yılı son sürümü vardır.

Standoff 2 apk para hilesi 2022

Standoff 2 Apk’nın kontrol yöntemi, ekranın sol tarafındaki sanal kılavuz çubuğu ve sağdaki silahın görüşü ile dokunmatik ekranlı cihazlar için mükemmel bir şekilde uygundur. Varsayılan olarak, silahınızın tetiği ekranın her iki tarafındadır ve bu da çekimi oldukça rahat hale getirir. standoff 2 apk mod sürüm olarak bildiğimiz para hilesi 2022 yılı olrak vardır.

Standoff 2 apk + obb

Standoff 2’nin ana oyun modu, iki takımın beş dakika boyunca savaştığı bir Ölüm Maçı. Orijinal Counter-Strike’ın aksine, reenkarne olmak için öldürüldükten sonra beş saniye beklemeniz yeterlidir. Standoff 2, her biri kendi özelliklerine sahip üç oyun türü içerir.

Standoff 2 sadece apk

Standoff 2, muhteşem görsellere ve çeşitli silahlara sahip müthiş bir üç boyutlu çevrimiçi fps’dir. En iyi kısmı mı? Tüm silahlar oyunun başından itibaren kullanılabilir, böylece favorinizi hemen bulabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca mod sürüm çok zaman alıyor diyen kullanıcılar için sadece apk olarak da hızlı indir bölümünden indirmek mümkündür. Sadece 85 MB boyutundadır.

Yenilikler

Season 4 is here!

New legend
The S.A.U.G. group is in a standoff with the Pirates. Who will win and go down in history?

New locations
Explore a cozy coastal town and a yacht anchored nearby with new maps Breeze and Calypso.

New weapons
The SPAS pump shotgun, the MAC-10 submachine gun, and the Kukri knife are now available.

Plus new challenges, items, Allies mode rewards, a shareable link to your clan/profile, and much more!
All aboard!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir