Special Forces Group 2 Apk Son Sürüm

4.21

3D First Person Shooter in real-time.
APK indir
4.4/5 Oylar: 3,726,009
Geliştirici
ForgeGames
Sürüm
4.21
Güncellendi
27 Oca 2021
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Special Forces Group 2 İndir

Andorid cep telefonlarında çok kolay hareket kabiliyeti olan nadir oyunlardan biri olan Special Forces Group 2 indir, en büyük ve en şaşırtıcı aksiyon oyunudur. Fantastik 3D animasyon görselleri, her oyuncuya yeni bir deneyim sağlayacaktır. Bu oyun sayısız oyun severlerden referans aldı.

Special Forces Group 2

SFG 2 Apk İndir

Forge Games firması oyunlarına ait olan ve Google Play’de yayınlanan bir oyundur. Birkaç silahla çeşitli oyun stilleri oynayın. Ana kariyer modunda ve çok oyunculu modda yalnızca çok sayıda silah bulunur. Tüm silahları nasıl kullanacağınızı öğrenmek ve yeni oyun deneyimleri kazanmak için modları oynayın. İnanılmaz atış oyunu SFG 2 APK indir çeşitli modlara sahiptir. PUB Mobile, Free Fire ve diğerleri gibi çevrimiçi atış oyunları yaygın olarak mevcuttur. Bu video oyunları online oyun için özel olarak tasarlanmıştır.

Special Forces Group 2 apk

SFG 2 Apk ‘nın oynanışı ateşli silah kullanarak çekim yapmakla karşılaştırılabilir. Oyunda artık çok sayıda yeni silah var. Bu nedenle her oyuncu her silahı kullanabilir. Bir sonraki seviyelerde rakiplerin üstesinden gelmek için silahları kullanın.

Her düşmanın ölümcül silahları vardır ve hepsi bunları size zarar vermek için kullanacaktır. Sağlığınızın bittiği noktaya kadar, bu düşmanları yenmelisiniz. Düşmanlar, sağlığınız tamamen ortadan kalktığında sonunda sizi yener. Her düşmanla yüzleşmek ve yeteneklerini geliştirmek için çeşitli oyunlar oyna.

sfg 2 indir

Sfg 2 hile apk

Mod sürüm oyun severler için SFG 2 hile Apk olarak indirme linki vardır. İsteyen oyuncular modiye edilmiş hali ile sınırsız para ile istediği silahı alabilirler. Son sürüm olan oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

İyi oyunlar dilerim.

Yenilikler

Improved stability

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir