SoulCraft 2 Apk Son Sürüm

1.6.4

SoulCraft 2 - League of Angels
APK indir
4.0/5 Oylar: 104,934
Geliştirici
MobileBits GmbH
Sürüm
1.6.4
Güncellendi
Feb 3, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

SoulCraft 2 Apk

SoulCraft 2, Dünyayı cehennem ordularından korumak için seçilen yedi melekten biri olarak oynadığınız bir 3D aksiyon rpg’sidir. Buradaki amacınız açık: korkunç kalabalıklarla yüzleşmek. SoulCraft 2 Apk’nın en Son Sürüm uygulmasını sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

SoulCraft 2 Son Sürüm İndir

Basit tek oyunculu seçenek, oyunu kendi başınıza oynamanıza ve doğrusal aşamalarda yüzlerce rakiple karşılaşmanıza olanak tanır. İblisleri öldürmek için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda saldırı ve yeteneğiniz var. Ana karakterinizin Yemini aşamalar arasında da değiştirebilirsiniz. Sadece büyük bir kılıçla başlayacaksınız, ancak daha sonra bir çekiç, bir balta ve diğer eşyaları elde edebilirsiniz.

SoulCraft 2 Apk Son Sürüm
SoulCraft 2 Apk Son Sürüm

SoulCraft 2 Apk, tek oyunculu dövüş modunda beş farklı oyun türü sunar. ‘Kristal Savunma’ ve ‘Patron Dövüşü’ modları da mevcuttur. Bu son oyun seçeneği sizi bir dizi büyük canavara karşı koyar.

SoulCraft 2 Apk indir

SoulCraft 2 Apk indir, dokunmatik cihazlara ve ilgi çekici estetiğe iyi uyarlanmış kontrollere sahip bir Zindan Avcısı tarzı aksiyon rpg’sidir.

Yenilikler

Fixed lots of issues. Auto close loading scene, new icon, updated libraries to the latest version: Google Sign In works again, In App Purchases -> new Billing Library v4 and many crashes don't happen anymore. Any device below Android 7 (Nougat) or intel x86 (old Android TVs) isn't supported anymore as those new libraries don't go back that far. Stay on an older version if you still have a device this old (6+ years ago).

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir