Soul Knight Apk Mod Son Sürüm

5.0.2

Soul Knight, oyuncuların harabelere girmesi ve onları bekleyen dehşetleri öldürmesi gereken bir oyundur. Birkaç kata çıkacak ve yeni güç kaynakları kazanacaksınız. Sonunda Soul Knight Apk Mod Son Sürüm ile rahat edeceğiniz bir dövüş stili seçeceksiniz.
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,547,447
Geliştirici
ChillyRoom
Sürüm
5.0.2
Güncellendi
Jan 17, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
632 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Soul Knight, oyuncuların harabelere girmesi ve onları bekleyen dehşetleri öldürmesi gereken bir oyundur. Birkaç kata çıkacak ve yeni güç kaynakları kazanacaksınız. Sonunda Soul Knight Apk Mod Son Sürüm ile rahat edeceğiniz bir dövüş stili seçeceksiniz.

Soul Knight oyuncularının karşılaştığı olay örgüsü, genel alemde önemli bir rol oynayan kalıntıların etrafında toplanıyor. Onlar dünyanın dengesine karar verme gücüne sahip büyülü taşlardır. Ancak, kötü niyetli biri bu taşları keşfetti ve bir gün aldı. Bu taşlar uygun yerlerinde olmadığı için salgın meydana gelir. Sonuç olarak, dünya büyülü taşları yeniden kazanmak için zorlu dövüşlere katılacak bir kahramana ihtiyaç duyuyor.

Soul Knight Apk Mod Son Sürüm
Soul Knight Apk Mod Son Sürüm

Soul Knight Hile

Kahramanı 2B perspektiften kontrol edecek ve birçok kalıntıyı keşfedeceksiniz. Tabii ki, bu kalıntılar inandığınız kadar güvenli değil çünkü farklı düşmanlar sizi sürekli bekliyor ve saldırıyor olacak. Aynı zamanda, soul knight android oyun club sites, gibi hile sürümü vaedır. Üstelik, karşılaşacağınız düşmanların miktarı belirsizdir, bu nedenle yeteneklerinizi ve silahlarınızı onlara saldırmak için kullanacaksınız. Anıtın seviyelerini geçerken de özel yardım alacaksınız.

Soul Knight’taki kalıntıları ilk keşfederken oyuncular kırmızı ışıklı sütunlardan geçen ve size aralıksız saldıran rakiplerle karşılaşacaklar. Aynı zamanda, uygun bir saldırı pozisyonu bulmak için serbestçe hareket etmenize izin verilecek ve oyunun başında silahlandırdığınız silah, oyuncunun enerjisini tüketmeyen korkunç bir tabanca. Zamanla birçok odayı ziyaret edecek ve şaşırtıcı ödülleri olan belirli sandıkları keşfedeceksiniz.

Soul Knight Hile
Soul Knight Hile

Soul knight apk 1.9 7 

Bu sandıklara rastladığınızda, çeşitli nedenlerle onları gözden kaçırmamalısınız. Sık sık saldırıya uğrarsanız veya çok fazla mana tüketen silah kullanırsanız, size sağlığınızı ve mananızı yenileyecek şeyler sunabilirler.

Aynı zamanda yıkıcı gücü yüksek bazukalar gibi daha güçlü silahlar elde etme şansınız da var. Her karakter yalnızca sabit miktarda silah taşıyabilir, bu nedenle çok fazla silahınız varsa hangisini terk edeceğinizi seçmelisiniz.

Soul knight hile apk son sürüm
Soul knight hile apk son sürüm

Bu oyunu oynadığınızda, çok oyunculu modda diğer oyunculara katılabilecek ve önünüze çıkan rakip dalgalarıyla yüzleşebileceksiniz. Birlikte seyahat ettiğiniz meslektaşlarınızın sayısı ile oyunda karşılaşabileceğinizden daha fazla düşman olacağını fark edeceksiniz. Başka bir deyişle, çok oyunculu bir oda zamanınızın önemli bir kısmını tüketecek, ancak arkadaşlarınızla stresi azaltmanıza izin verecektir.

Soul knight hile apk son sürüm

Soul Knight’ta karşılaşılan normal ve birçok düşmanın yanı sıra, şüphesiz belirli odalarda karşılaşılan patronları da gözden kaçıramayacaksınız. Muazzam görünümleri ve sağlık çubuklarıyla zorlu düşmanları tanımlayabilirsiniz. Böylece Soul knight hile apk son sürüm ile kontrol yetenekleriniz ve sahip olduğunuz silahlarla ona saldıracaksınız. Bu şüphesiz bir sonraki kata ulaşmanıza yardımcı olacak yokuş yukarı bir görev olacaktır.

Ekranın sağ tarafında, girdiğiniz anıtın haritasını göreceksiniz ve diğerlerinden daha parlak olan kare durduğunuz yer.

Soul knight hile apk
Soul knight hile apk

Aynı zamanda, içinden geçilecek çok sayıda oda olacak ve kilidini açacak sandıklar olacağından onları göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca, ulaşmanız gereken amaç, bir sonraki kata geçmek ve sağlam kararlar almak için ihtiyaç duyduğunuz destek gücünü elde etmek için bir katın portalına ulaşmaktır.

Soul Knight oynadığınızda, kilidini açabileceğiniz ve sahip olabileceğiniz karakter ve silah miktarından şüphesiz etkileneceksiniz. Aynı zamanda, her silahın patronla savaşmada veya bir sonrakine geçmek için her bölgedeki rakipleri hızla yok etmede çeşitli özellikleri olacaktır.

Yenilikler

Soul Knight'ta karşılaşılan normal ve birçok düşmanın yanı sıra, şüphesiz belirli odalarda karşılaşılan patronları da gözden kaçıramayacaksınız. Muazzam görünümleri ve sağlık çubuklarıyla zorlu düşmanları tanımlayabilirsiniz. Böylece Soul knight hile apk son sürüm ile kontrol yetenekleriniz ve sahip olduğunuz silahlarla ona saldıracaksınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir