Sonic Dash 2 Sonic Boom MOD APK (Sınırsız Para Hilesi)

3.7.0

Sonic Dash 2 Apk, oyuncuların çeşitli engellerde gezinirken Sonic Boom TV dizisindeki karakterleri kontrol ettiği bir oyundur. Sonic Dash 2 Sonic Boom MOD APK zorlu engellerin yanı sıra, oyuncular çeşitli düşmanlarla karşılaşacak ve yok edecekler.
APK indir
4.3/5 Oylar: 729,206
Geliştirici
SEGA
Sürüm
3.7.0
Güncellendi
Jan 27, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
73.8 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sonic Dash 2 Apk

Sonic Dash 2 Apk, oyuncuların çeşitli engellerde gezinirken Sonic Boom TV dizisindeki karakterleri kontrol ettiği bir oyundur. Sonic Dash 2 Sonic Boom MOD APK zorlu engellerin yanı sıra, oyuncular çeşitli düşmanlarla karşılaşacak ve yok edecekler.

Aynı zamanda, her zaman yüksek puanlar almanıza ve koşarken ekstra halkalar kazanmanıza yardımcı olacak destekleyici değişkenler olacaktır. Bu oyunda birçok karakterin kilidini açmaktan kaçınamayacaksınız.

Sonic Dash apk Oyun indir Club

Sonic Dash 2’yi oynayarak oyuncular, Sonic Boom TV dizisindeki karakterlerin inanılmaz derecede heyecan verici olması için yarış deneyimlerini keşfedecekler. Sonic serisinin Sonic, Tail, Amy ve Knuckles gibi ana karakterleri her zaman olacaktır. Tamamen yeni bir karakter olan Porsuk Çubukları da tanıtıldı. Sonuç olarak, bir takıma katılacak ve yarış ve mümkün olduğunca çok yüzük toplama sürecine başlayacaksınız.

Önceki sonsuz koşu oyunlarına benzer şekilde, amacınız rota boyunca rakipleri yenerek ve yüzük toplayarak yüksek puan kazanmaya çalışmaktır. Seviyenin devam etmesi için oyuncuların kaçınması gereken her seviyede her zaman engeller olacaktır ve bu oyun belirli bir bölgeye ulaştığınızda karakter değiştirmenize izin verir. Şüphesiz ki sağlayabileceği zevki görmezden gelemeyeceksiniz.

Sonic Dash hile apk oyun indir

Sonic Dash 2’de kullanıcının kontrol etme şekli herkes için hoş ve erişilebilir. Karakterin otomatik olarak hareket ettiğini gözlemleyecekler ve kullanıcının rakipten kaçınmak için zıplamak, yuvarlanmak veya şerit değiştirmek için ekranı kaydırması gerekecek. Aynı zamanda, her karakter gözden kaçırmayacağınız ve oyunda daha ileri gitmek için kullanmaya çalışacağınız olağanüstü yeteneklere sahiptir.

Sonic Dash hile apk oyun indir
Sonic Dash hile apk oyun indir

Kaçınılması gereken engeller olacaktır, ancak tamamen yapay düşmanlara çeşitli şekillerde saldırılabilir. Örneğin Sonic, bir topun içine kıvrılabilir ve önündeki düşmanlar kadar paramparça olabilecek hedeflere de zarar verebilir. Eklemler zıplayacak ve önündeki nesneleri süpüren muazzam bir enerji patlaması yaratacaktır. Sonuç olarak, her karakter olağanüstü yeteneklere sahiptir.

Karakterler en büyük durumuna ulaştığında yetenekleri tamamen serbest bırakılır. Özellikle her seviyede oyundaki altın ve kırmızı halkaları toplamanın yanı sıra çizgi çubuğunun enerjisini artırmak için çok sayıda küre de toplamalısınız. Dolduğunda, iki kez dokunun ve karakteriniz özelliklerine uyan bir beceriyi hemen kullanabilecektir. Her karakter oyuncular için heyecan verici bir deneyim sağlayacaktır.

Sonic Dash 2 Sonic Boom MOD APK
Sonic Dash 2 Sonic Boom MOD APK

Super Sonic APK indir

Daha önce de söylendiği gibi, tanıdık karakterlerin yanı sıra Super Sonic APK indir’den bir karakterle karşılaşacaksınız. Super Sonic APK indir yeni bir karakterin kilidini açmak için önce daha yüksek bir seviyeye ilerlemeniz ve kırmızı halkaları toplamanız gerekir.

Super Sonic APK indir
Super Sonic APK indir

Knuckles’ın yenilgi puanı veya Sonic’in mesafe puanı gibi her karakterin puanına ekstra puan ekleyebilirsiniz. Oradan, takımınıza daha fazla oyuncu ekleyebilir ve yarış sırasında aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Sonic Dash 2 Apk Özellikleri

  • Yeni takım oyunu modunda en fazla üç farklı karakterle savaşabilirsiniz. Yarışın ortasında yarışçıları değiştirerek çok fazla puan alabilirsiniz.
  • Sonic’in çizgi halkası mıknatısı, Mafsalın çarpması, Amy’nin halka çekici ve daha fazlası gibi tamamen yeni, türünün tek örneği sprint yeteneklerini ortaya çıkarın.
  • Yeni yollar keşfedin, yeni engellerin üstesinden gelin ve yeni rakiplere karşı galip gelin.
  • Sonic Boom’un güzel ortamının içinden ve üstünden geçen yepyeni, yüksek oktanlı yarış pistlerinde yeteneklerinizi test edin.
  • Yeni salınım ve eğme oyununda ustalaşmak için süper şarjlı enerbeam’i kullanın. Koşucunun halkalara ve kürelere doğru sallanmasına neden olmak için akıllı telefonunuzu eğin.
  • Büyülü sprite toplayın, evrimlerine yardımcı olun ve onlarla yarışın.
  • Yeni etkinliklere katılarak eşsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

Yenilikler

Daha önce de söylendiği gibi, tanıdık karakterlerin yanı sıra Super Sonic APK indir'den bir karakterle karşılaşacaksınız. Super Sonic APK indir yeni bir karakterin kilidini açmak için önce daha yüksek bir seviyeye ilerlemeniz ve kırmızı halkaları toplamanız gerekir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir