Soccer Stars Apk İndir – Soccer Stars Son Sürüm

34.0.2

Soccer Stars brings the action into the football pitch! A multiplayer game to play with friends, filled with new features and fun gameplay.
APK indir
4.1/5 Oylar: 2,378,618
Geliştirici
Miniclip.com
Sürüm
34.0.2
Güncellendi
Sep 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Soccer Stars Apk İndir

Soccer Stars Apk İndir, heyecan verici bir futbol oyununda dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı rekabet ettiğiniz eski şişe kapağı oyununa yeni bir bakış. Her yaş grbundan oyuncuların severek oynayacağı Soccer Stars Apk’yı sitemizden ücretsiz ve en son sürüm olarak indirmek mümkündür.

Soccer Stars Son Sürüm

Soccer Stars Son Sürüm oyun yapısı geleneksel şişe kapakları kadar basittir. Oyuncuların hareket etmek için otuz saniyesi vardır ve şişe kapakları sadece zamanı geldiğinde hareket ettirilebilir. Bir hamle yaptıklarında, sıraları biter ve diğer oyuncunun sırası başlar. Tabii ki amaç gol atmak. Uygulamayı son sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Soccer Stars Apk Son Sürüm

Soccer star apk indir hile

Soccer star apk indir hile’nin en büyük özelliği, oyunu Google Plus veya Facebook hesabınızla (misafir olarak da oynayabilirsiniz) bağlayabilmeniz ve çevrimiçi olarak herhangi bir arkadaşınızla oynamanıza izin verebilmenizdir. Herhangi bir Futbol Yıldızı arkadaşınız yoksa, oyun size rastgele bir rakip atayacaktır. Oyunun hile sürümü sitemizde vardır.

Soccer star apk mod

Soccer star apk mod, geleneksel şişe kapağı oyununun heyecan verici bir versiyonudur. Ayrıca büyüleyici bir kullanıcı arayüzü ve çarpıcı görsellere sahiptir. Özetle, saatlerce çevrimiçi eğlence sağlar.

Yenilikler

* Introducing Fall Season, arriving 2 September 2022 - Collect soccer points playing in any tier to unlock rewards galore - Buy the Galaxy Pass to take Fall Season to the next level for super exclusive rewards

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir