Sniper Shot Apk İndir

v3.52.4

Keskin nişancı oyunu seven kullanıcıların vazgeçilmez oyunu olan Sniper Shot Apk, 2022 yılında da bir çok yenilik sunmuş. Sniper Shot apk'nın en güzel yanlarından bir tanesi de çevirim dışı da oynanabiliyor olmasıdır.
Sürüm
v3.52.4
Güncellendi
September 03, 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
51 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sniper Shooting 2022 Apk

Keskin nişancı oyunu seven kullanıcıların vazgeçilmez oyunu olan Sniper Shot Apk, 2022 yılında da bir çok yenilik sunmuş. Sniper Shot apk’nın en güzel yanlarından bir tanesi de çevirim dışı da oynanabiliyor olmasıdır. Peki Sniper Shot oyunu nedir, nasıl oynanır, Sniper Apk mod 2022 sürümü nasıl indirilir gibi bir çok sorunun cavabını yazımızda bulacaksınız.

Sniper Shot 2022 MOD

Sniper Shot Apk Hile 2022

Sitemizde oyunun normal ve mod, yani hile sürümü de bulunmaktadır. Bir çok kullanıcı tarafından android telefonlarda oynanmaktadır. Grafikleri 3D görselleri resimlerde mevcuttur. Peki oyun nasıl oynanır, kurallar nedir? Oyunda size bir görev verilir ve başlangıç için düşük seviyede bir keskin nişancı tüfeği alacaksınız.

Sniper Shot 2022 MOD

Oyun içinde verilen görevleri yapma şeklinize göre puanlar alıp, aldığınız puan veya para ile de yeni silahlar kazanacaksınız. Oyunda eğer normal sürüm indirdiğinizde reklamlardan kurtulmak isterseniz, telefondan interneti kapatmanız basit bir yöntemdir. Ancak interneti açmayı unutursanız sonra üzülürsünüz. Diğer yöntem ise oyunun mod sürümünü indirip reklamsız ve sınırsız bir para ile oynamak. Tercih sizin.

Sniper Shooting 2022 MOD APK

İyi oyunlar dilerim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir