Sniper Champions Hile Apk – Apkgemisi

1.7.2

Bir Sniper champions apk son sürüm çatışmasına iki şekilde katılabilirsiniz. Başka herhangi bir oyuncuya karşı rekabet etmek için meydan okuma moduna kaydolun. Atışlar skoru belirlemek için kullanılacak ve en yüksek puana sahip kişi kazanan ilan edilecektir. İkinci bir yaklaşımda, oyuncular mermiler baştan sona sıraya girerken hassasiyet ve çeviklik yarışında yarışacaklar.
APK indir
4.5/5 Oylar: 251,074
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
1.7.2
Güncellendi
Jan 30, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
155 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sniper Champions Hile Apk

Sniper Champions Hile Apk, keskin nişancı şampiyonu için süper kupa’yı yarattı; Maçınızı büyük bir coşkuyla bir oyuncu olarak bitirebilir misiniz? Nişan alma noktasının sonunda, çeşitli halkalara sahip bir kapsam ortaya çıkar, tabanca hattının uzunluğu da belirli bir ölçüm cihazı ile doğrulanır. Daily quest serisinde kendinize hemen meydan okuyun; tüm hazırlıklarınız dünyanın herhangi bir yerindeki savaşınız için hazır.

Keskin Nişancı Şampiyonlarının başarısıyla, kapsama sıklığı artık dünya çapındaki tüm uluslara ulaştı. Üst düzey maçlar sayesinde, dünyanın her yerinden oyuncular etkileşim kurmak ve kaynaşmak için daha fazla olanağa sahip olacaklar. Oyunun güncellenmiş sürümü, Skor Saldırısı da dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici yeni özellikler sunuyor. Hedef üzerindeki sınırlar ortadan kalkacak ve boş alanda sürekli bombardımana maruz kalacaksınız. Kazanmak için tüm hedefleri yıkın.

Sniper champions apk indir

Daha zor görevler almak için Tokyo ve Kolezyum da dahil olmak üzere beş yeni turnuva yerini ziyaret edin. ADC’LER için başka yarışmalar ve özel avantajlar da burada oluşturulmuştur. Sonuç olarak, talep etmeniz için birçok ödül mevcuttur; Koleksiyonunuzu sonsuz ödül mağazamızla stoklayın.

Silahlar topçular için gerekli ekipmanlardır; Sniper champions apk indir, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli form ve renklerde çeşitli keskin nişancı tüfeklerine sahiptir. Ayrıca merminin hassasiyetine bağlı olarak sınıflandırılırlar. Her çekimin hassasiyeti sadece kapsam tarafından değil, aynı zamanda teknik tarafından da belirlenir. Üst düzey silahlar para kullanılarak satın alınacak ve sıradan silahlardan daha pahalı olacak. Sonuç olarak, tüm madeni paralarınızı toplayın ve hemen nişan almaya başlayın.

Sniper champions apk son sürüm

Bir Sniper champions apk son sürüm çatışmasına iki şekilde katılabilirsiniz. Başka herhangi bir oyuncuya karşı rekabet etmek için meydan okuma moduna kaydolun. Atışlar skoru belirlemek için kullanılacak ve en yüksek puana sahip kişi kazanan ilan edilecektir. İkinci bir yaklaşımda, oyuncular mermiler baştan sona sıraya girerken hassasiyet ve çeviklik yarışında yarışacaklar. Önce doğru hedefi belirleyip ardından atışları gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır.

Her etkinlik farklı bir yerde düzenlenecek ve hepsi harika olacak. Son teknoloji grafik teknolojisinin yardımıyla memnun kalacaksınız. Ayrıca, sürükleyici ses sistemi keskin nişancı performansınızı artırır! Her sezon yeni güncellemeler içerecektir: ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış.

Yenilikler

Keskin Nişancı Şampiyonlarının başarısıyla, kapsama sıklığı artık dünya çapındaki tüm uluslara ulaştı. Üst düzey maçlar sayesinde, dünyanın her yerinden oyuncular etkileşim kurmak ve kaynaşmak için daha fazla olanağa sahip olacaklar.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir