Sky Force Reloaded Mod Apk – Son Sürüm

1.99

Sky Force Reloaded, tercihlerinize göre tercih ettiğiniz uçağı seçmenize olanak tanır. Uçak koleksiyonunun derinliğine ve çeşitliliğine katkıda bulunmak için çeşitli uçakları bir araya getirin ve inşa edin. Sky force reloaded apk hile, daha kolay savaşmanıza yardımcı olacak 9'dan fazla farklı uçak türü içerir. Seçtiğiniz uçak ayrıca kalkanlar ve güncellenmiş silahlarla daha parlak yeni renklerle yeniden inşa edildi.
APK indir
4.3/5 Oylar: 213,904
Geliştirici
Infinite Dreams
Sürüm
1.99
Güncellendi
Dec 20, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
229 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sky Force Reloaded Apk

Sky Force Reloaded Apk, oyuncular için harika bir deneyim sunuyor. Bu oyun dövüş hayranları tarafından göz ardı edilemez. Oyunun estetik ve görevlerin harika karışımı, oyuncuların kalbinde bir vurgu oluşturuyor. Binlerce oyuncu oyuna giderek daha fazla ilgi duyuyor.

Ayrıca Sky Force Reloaded Apk oynarken sofistike uçaklarla dolu bir ortama dalacaksınız. Bu oyunu oynarken, oyuncular hayatlarının stresinin ve yorgunluğunun bir kısmını hafifletebilirler.

Sky Force Reloaded’da kötü güçlerle savaşmalısın. Başarılı olmak ve en büyük sürücü olmak için oyuncuların büyük korkunç canavarlarla yüzleşmesi gerekir. Düşmanı basitçe yenmek için bombalar, lazerler vb. Kullanın.

Sky force reloaded apk hile

Sky force reloaded apk hile, çok sayıda oyuncuyu çeken birkaç yeni seviye sunuyor. Oyunun zorlu görevini tamamlamak için 15 çarpıcı aşamada ustalaşmalı ve karakterleri rol oynamalısınız. Keşfedilecek çok sayıda zorlu oyun modu da vardır ve standarttan kabusa kadar değişen ek seviyelerin kilidini açmalısınız.

Sky Force Reloaded, tercihlerinize göre tercih ettiğiniz uçağı seçmenize olanak tanır. Uçak koleksiyonunun derinliğine ve çeşitliliğine katkıda bulunmak için çeşitli uçakları bir araya getirin ve inşa edin. Sky force reloaded apk hile, daha kolay savaşmanıza yardımcı olacak 9’dan fazla farklı uçak türü içerir. Seçtiğiniz uçak ayrıca kalkanlar ve güncellenmiş silahlarla daha parlak yeni renklerle yeniden inşa edildi.

Sky Force Reloaded, nihai başarıya ulaşmak için size her zaman üstesinden gelmeniz gereken yüzlerce zorlu engel sağlayacaktır.

Belirtilen görevleri gerçekleştirmek ve daha yüksek seviyelere ilerlemek için yeteneklerinizi kullanın. Sekiz teknisyenin kilidini açmak için oyun içi hedefleri tamamlamaktan büyük kazanç elde edeceksiniz. Çünkü olağanüstü yetenekleri uçağınızın daha güçlü olmasına yardımcı olacaktır.

Sky Force Reloaded, görevi tamamladığınızda size değerli hediyeler sunacak. Güçlerinizi anlık olarak artırmak için zor ekstra kartlar toplayın. Ayrıca uçak enkazını keşfettiğiniz için önemli bir ödül kazanacaksınız.

Sky Force Reloaded, mükemmel sesi ve yeteneği ile en üst düzeyde deneyimi sunar. Ayrıca Hafta sonu yarışmalarına katılabilirsiniz. Bu sizin parlama fırsatınızdır ve puanınız skor tablosunun en üstündeki yerinizle birlikte artacaktır.

Yenilikler

Sky force reloaded apk hile, çok sayıda oyuncuyu çeken birkaç yeni seviye sunuyor. Oyunun zorlu görevini tamamlamak için 15 çarpıcı aşamada ustalaşmalı ve karakterleri rol oynamalısınız. Keşfedilecek çok sayıda zorlu oyun modu da vardır ve standarttan kabusa kadar değişen ek seviyelerin kilidini açmalısınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir