Simply Piano Apk

7.6.4

En sevdiğiniz melodileri söyleyerek piyano çalmayı Simply Piano Apk ile öğrenin. Simply Piano Apk bir piyanodan daha fazlasıdır. Sadece Piyano piyano öğrenmek için hızlı, eğlenceli ve basit bir yöntemdir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 653,879
Geliştirici
Simply (formerly JoyTunes)
Sürüm
7.6.4
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Simply Piano Apk İndir

En sevdiğiniz melodileri söyleyerek piyano çalmayı Simply Piano Apk ile öğrenin. Simply Piano Apk bir piyanodan daha fazlasıdır. Sadece Piyano piyano öğrenmek için hızlı, eğlenceli ve basit bir yöntemdir. Her gün sadece 5 dakikalık antrenmanla, kendi hızınızda ve programınızda ne kadar yapabileceğinize şaşıracaksınız.
Bu popüler piyano dersi yazılımı, Google Play’in 2019’un en iyi uygulamaları da dahil olmak üzere birçok ödül aldı.

Simply Piano Apk

Simply Piano apk uygulamasıyla piyano çalmayı öğrenen milyonlarca insana katılın. Simply Piano apk uygulamasını ücretsiz olarak indirdiğinizde, seçilen şarkılara ve piyano video derslerine erişmenin yanı sıra bazı piyano temellerine de maruz kalacaksınız.

Simply Piano, ödüllü Piano Maestro ve Piano Dust Buster uygulamalarını yaratan aynı şirket olan Simply (daha önce JoyTunes) tarafından yaratılmıştır. Uygulamalar müzik eğitimcileri tarafından geliştirildi ve dünya çapında on binlerce müzik öğretmeni tarafından kullanılıyor.

Simply Piano App

Simply Piano Apk en iyi Google uygulamalarından biri seçildi. Hem akıllı telefonlar hem de tabletlerle uyumludur. Şarkı Kütüphanemiz yaklaşık 5.000 popüler melodi içeriyor. (John Lennon tarafından), Avize (Sıa tarafından), Hepimi (John Legend tarafından), Yıldızları Saymayı (biri tarafından) hayal edinkamu), ayrıca Bach, Beethoven, Mozart ve diğerlerinin efsanevi klasik müzik parçaları.

Notaları nasıl okuyacağınızı, iki elinizle nasıl oynayacağınızı, tekniğinizi nasıl geliştireceğinizi ve sevdiğiniz şarkıları nasıl çalacağınızı adım adım öğrenin. İlerlemenizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyin ve performansınız hakkında hızlı geri bildirim alın. Herhangi bir klavye veya piyano ile uyumludur.

Piyano uzmanlığınız veya herhangi bir piyano uzmanlığınız olup olmadığına bakılmaksızın her yaş ve beceri seviyesi için uygundur. Yapışabileceğiniz bir uygulama rutini oluşturun.

Yenilikler

Learn library songs at your own pace, slow down the music till you get it right.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir