Simcity Apk

1.43.1.106491

Welcome, Mayor! Be the hero of your very own city as you design and create a beautiful, bustling metropolis. Every decision is yours as your city gets larger and more intricate. Make smart choices to keep your citizens happy and your skyline growing. Then trade, chat, compete, and join clubs with fellow Mayors. Build your way to extraordinary!
APK indir
4.3/5 Oylar: 5,367,499
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
1.43.1.106491
Güncellendi
Sep 5, 2022
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Simcity buildit apk

SimCity BuildIt, Maxis’in yeni SimCity oyununun mobil versiyonudur ve kendi şehrinizi bir gökdelenin en üst seviyesinden bir yeraltı su sistemine, tıpkı bilgisayar oyununda olduğu gibi inşa etmenizi sağlar.

Simcity apk

Simcity buildit apk android

SimCity BuildIt, tüm SimCity oyunları gibi, istediğiniz yerde onlarca farklı yapı satın almanıza ve inşa etmenize olanak tanır. Bir bina inşa etmenin tek şartı, karayollarına bağlı olmasıdır. Şehrinizi dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir; Örneğin, yakınlarda bir fabrika varsa komşularınız üzgün olabilir.

Simcity buildit apk

Simcity hile apk

BuildIt SımCıty Konutlar inşa etmek yeterli değilse, vatandaşlarınızı mutlu etmek için parklar, alışveriş merkezleri oluşturabilir, böylece istediklerini satın alabilir, elektriğe sahip olmaları için güç kaynağı ve su depoları oluşturabilir, böylece duş alabilirler. diğer şeylerin yanı sıra.

Simcity buildit mod apk

Simcity buildit mod apk

Simcity buildit mod apk, diğer oyuncuların kasabalarını da ziyaret edebilir ve sadece güzelliklerinin tadını çıkarmakla kalmaz. Aynı zamanda ahşap veya demir gibi kendi yapılarınızın çoğunu inşa etmek için gereken malzemeleri almak için onlarla ticaret yapabilirsiniz.

Simcity buildit

SimCity Construction, çarpıcı görsellere ve akıllı telefonlara çok uygun bir oyun tarzına sahip harika bir strateji oyunudur. En büyük dezavantaj, birkaç uygulama içi ücretli satış olacağıdır.

Yenilikler

This autumn, SimCity BuildIt travels to New York City with the new Mayor's Pass Season. Create your unique Big Apple with Broadway, Times Square, West Village, and more. Continue building with huge iconic bridges like the Brooklyn Bridge, available in limited-time events. In addition, we have added a new task type to the Contest of Mayors: Milestone Assignments! Happy building!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir