Sim Hotel Tycoon Mod Apk – Idle Game

1.18.5083

Hotel Empire Tycoon'da kendinize bir isim bulmak ve kötü başlangıçlarınızın üzerine çıkmak için çok çalışmanız gerekecek. Bunu yaparsanız, bu başlangıçların ötesine geçebileceksiniz. Firmayı modernize etmek için çok zaman ve çaba harcarsanız, beş yıldızlı lüks bir tesise dönüşmesi uzun sürmez.
APK indir
4.5/5 Oylar: 1,679
Geliştirici
DailyFun
Sürüm
1.18.5083
Güncellendi
Dec 9, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
80 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sim Hotel Tycoon Mod Apk

Hotel Empire Tycoon Mod APK, oyuncuların otel patronu rolünü üstlendiği ve aşağıdan yukarıya bütün bir otel ağı kurmakla görevlendirildiği bir simülasyon oyunudur. Oyuncular tek bir mülkle başlar ve seviyelerde ilerler. Bu, oldukça zor olma potansiyeline sahip bir görevdir. Önemli bir servet biriktirmek için büyük bir otel zinciri yöneticisi olmayı düşündünüz mü?

Hotel Empire Tycoon’da kendinize bir isim bulmak ve kötü başlangıçlarınızın üzerine çıkmak için çok çalışmanız gerekecek. Bunu yaparsanız, bu başlangıçların ötesine geçebileceksiniz. Firmayı modernize etmek için çok zaman ve çaba harcarsanız, beş yıldızlı lüks bir tesise dönüşmesi uzun sürmez.

Sim Hotel Tycoon Mod Apk Son Sürüm

Mevcut otel odasının sınırlarını genişletin, güzel mobilyalarla donatın ve kimsenin yapmadığı şekilde süsleyin. Otelinizi idare ettiğiniz profesyonellikle ilgileniyordum. Yaratıcıysanız, iyi planlanmış bir bütçeniz varsa ve titiz kayıtlar tutarsanız başarılı olabilirsiniz.

Daha güzel bir mekanda gerçekleşmemiş bir yarışma. Birçok ilgi çekici insan bunu sizinle tartışmayı dört gözle bekliyor. Seçilebilecek çok çeşitli olası tatil köyü mimari motifleri vardır. Ziyaretçileriniz kaldıkları süre boyunca internet bağlantısına sahip olmasalar bile otelinizi kontrol edebileceklerdir.

Sim Hotel Tycoon’da sabırlı kalarak ve otelinize bakarken eğlenmek çok önemlidir. Bu oyunun grafikleri çok güzel. Otelin titiz ve güzel tasarımına ön sıralarda yer alıyorlar. Hiç tamamen Legolardan yapılmış gibi görünen bir bina veya yapı gördünüz mü? Bunun gibi insanlar yapılarınıza hayat verebilir.

Yenilikler

Hotel Empire Tycoon Mod APK, oyuncuların otel patronu rolünü üstlendiği ve aşağıdan yukarıya bütün bir otel ağı kurmakla görevlendirildiği bir simülasyon oyunudur. Oyuncular tek bir mülkle başlar ve seviyelerde ilerler.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir