Russian Car Drift Apk Hile Son Sürüm

1.9.27

Rus Araba Drift Apk, yönetmeliklere uymanız gereken bir yarış oyunudur. Bu temel grafik oyunda Rusya sokaklarında araba kullanıyorsunuz ve amacınız yönetmeliklere göre mümkün olan en uygun şekilde tutmaya çalışmak ve tabii ki bunu görevler altında yapıyorsunuz.
APK indir
4.1/5 Oylar: 114,978
Geliştirici
Carlovers Games
Sürüm
1.9.27
Güncellendi
Jan 20, 2023
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Russian Car Drift Apk

Russian Car Drift Apk ile 100’e kadar park yerine erişebilirsiniz. Yeni bir otomobil yaratmak için artık mevcut bir otomobilden ayrılmanıza gerek yok. Sadece bir tane daha satın alın ve birincisinin yanına yerleştirin. Ve aniden başka bir arabaya ihtiyacınız olmazsa, diğerlerini satabilir ve fiyatının yarısını geri alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sürüklenebilirsiniz! Bir araya gelin, iyi bir yer seçin ve eğlenin. Paralarını kazanmak için tandem drift düello modunda diğer oyunculara karşı yarışın. Haftanın Savaşı: Oyundaki en iyi serseri olan herkese gösterebileceğiniz ve özel otomobiller kazanabileceğiniz bir mod.

Russian Car Drift Apk Hile Son Sürüm
Russian Car Drift Apk Hile Son Sürüm

Russian Car Drift Apk Hile

Tamponlar, ışıklar, çamurluklar ve diğer birçok parça, gövde paketleri, tekerlekler vb. Değiştirilebilir. Otomobilinizden benzersiz bir yaratım yapın. Russian Car Drift Apk Hile derin boyama sistemi. Geniş paleti ve her şeyi boyama esnekliği nedeniyle otomobilinizin her parçasını seçilen renkte boyayabilirsiniz.

Russian car drift mod apk

Russian car drift mod apk ile istediğin her şeyi koy ve hareket ettir. Çıkartmaları kullanarak otomobilinizi öne çıkarın. Telefonunuzdan çıkartma indirme özelliği sayesinde sıradan donuk setlerle sınırlı değilsiniz. Hayal gücünüzden en iyi şekilde yararlanın.

Rus Araba Drift Apk, yönetmeliklere uymanız gereken bir yarış oyunudur. Bu temel grafik oyunda Rusya sokaklarında araba kullanıyorsunuz ve amacınız yönetmeliklere göre mümkün olan en uygun şekilde tutmaya çalışmak ve tabii ki bunu görevler altında yapıyorsunuz. Oyunda birkaç görev var; Bazen bir yolcu taşımanız gerekir ve diğer zamanlarda hedefinize ulaşmak için büyük kilometreler kat etmeniz gerekir. Kuralları zaman zaman takip etmek zor olsa da, oyunu öğrenmek ve oynamak nispeten basittir.

Yenilikler

Oyunda birkaç görev var; Bazen bir yolcu taşımanız gerekir ve diğer zamanlarda hedefinize ulaşmak için büyük kilometreler kat etmeniz gerekir. Kuralları zaman zaman takip etmek zor olsa da, oyunu öğrenmek ve oynamak nispeten basittir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir