Rovercraft 2 Apk Son Sürüm

1.3.5

Olağanüstü geri dönüşü anmak için Rovercraft 2, aralarından seçim yapabileceğiniz ekstra parçaların bulunduğu bir varyant yaratıyor. Oyuncular, türünün tek örneği bir otomobil yaratmak için 45'in üzerinde farklı bileşen kullanabilecek ve siz onları inşa ettikçe otomobiller daha olağanüstü hale gelecek.
APK indir
4.2/5 Oylar: 44,756
Geliştirici
Mobirate
Sürüm
1.3.5
Güncellendi
Dec 29, 2022
Gereksinimler
5.1
Boyut
120
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rovercraft 2 Apk

Rovercraft 2 Apk, tercih ettiğiniz aracı oluşturmak için birleştirilebilecek belirli özelliklere sahip birkaç parçaya sahip bir menüye giriş yapmanızı sağlar. Senin görevin kadarıyla olabildiğince çalıştırmaktır. Tam kapasitede çalışırken, motor hızlı hareket etmenize yardımcı olacaktır. Ancak sonraki turda daha karmaşık araziler kullanılacak. Yolun sonunda sizi bekleyen daha zor görevleri üstlenin. İstenilen değişikliklere dönüş sizi mutlu edecek mi?

Rovercraft 2 Apk
Rovercraft 2 Apk

Rovercraft 2

Olağanüstü geri dönüşü anmak için Rovercraft 2, aralarından seçim yapabileceğiniz ekstra parçaların bulunduğu bir varyant yaratıyor. Oyuncular, türünün tek örneği bir otomobil yaratmak için 45’in üzerinde farklı bileşen kullanabilecek ve siz onları inşa ettikçe otomobiller daha olağanüstü hale gelecek. İlgi çekici alanları ve ünlü ürünleri keşfetmek için dünya çapında 38’den fazla destinasyondan geçin.

Oyuncular, her şeyin düzgün çalışması için yeterli alana sahip yeni bir arayüze uyum sağlamak zorunda kalacaklar. Rusça, Çince vb. Gibi çok sayıda yeni dili desteklediğimiz için boşluk daraldı.

Rovercraft 2 mod apk
Rovercraft 2 mod apk

Rovercraft 2 mod apk

Sistem, Rovercraft 2’de farklı uzmanlık seviyelerine sahip oyuncuları memnun etmeye çalışıyor ve performans göstergeleri büyük ölçüde geliştirildi.

Oyunu cihazınıza yüklemek uzun sürmez ve prosedür mümkün olduğunca hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, daha iyi ses, görüntü ve içerik deneyimleri sunmak için düzenli olarak yükseltilmiş sürümler yayınlıyoruz.

Menü, tüm enkazın yeni bir otomobil inşa etmek için kullanıldığı yerdir. Rovercraft 2 enkazını ne yapacaksınız? Onları kendi deseninize göre düzenleyin ve parkurda parlayın.

Otomobili inşa etme görevini çeşitli arazilerde yarış takip edecek. Muhtemelen birkaçını keşfedeceğiniz için hiçbir şeyi dışarıda bırakmayın.

Yenilikler

Rovercraft 2 Apk, tercih ettiğiniz aracı oluşturmak için birleştirilebilecek belirli özelliklere sahip birkaç parçaya sahip bir menüye giriş yapmanızı sağlar. Senin görevin kadarıyla olabildiğince çalıştırmaktır. Tam kapasitede çalışırken, motor hızlı hareket etmenize yardımcı olacaktır. Ancak sonraki turda daha karmaşık araziler kullanılacak.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir