Rosetta Stone Apk İndir

8.20.0

Rosetta Stone Apk'nın denenmiş ve gerçek tekniğini kullanarak yeni bir dil öğrenin. Rosetta Stone Apk İndir yeni bir dil öğrenmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırdı.
APK indir
4.7/5 Oylar: 343,794
Geliştirici
Rosetta Stone Ltd
Sürüm
8.20.0
Güncellendi
21 Tem 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rosetta Stone apk

Rosetta Stone Apk’nın denenmiş ve gerçek tekniğini kullanarak yeni bir dil öğrenin. Rosetta Stone Apk İndir yeni bir dil öğrenmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırdı. Ödüllü akıllı telefon uygulaması, dilleri başarılı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için denenmiş ve gerçek tekniğini patentli True Accent ses teknolojisi ile birleştirir.

rosetta stone apk indir

“Rosetta Taşı, yeni bir dil öğrenmeye gelince harikadır.” Mashable – “Güzel bir kullanıcı arayüzü, net talimatlar ve çok çeşitli oyunlarla… Rosetta Stone işini biliyor.” – – Teknoloji Krizi..

Rosetta stone premium apk

Rosetta Stone’un kanıtlanmış Dynamic Immersion® yaklaşımını kullanarak yalnızca yeni dilinizde görecek, duyacak, konuşacak ve okuyacaksınız. Bunu yaparken sıradan hayata dayalı yeni ifadeler ve ifadeler öğrenecek ve gerçek dünya konuşmaları için hazırlıklı olacaksınız.

24 dilden birini seçin: İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İngilizce (ABD), İngilizce (İngiliz), Fransızca, Japonca, İtalyanca, Almanca, Korece, Çince, Portekizce, Rusça, Arapça, Felemenkçe, Tagalogca, Yunanca, İbranice, Hintçe, İrlandaca, Farsça, Lehçe, İsveççe, Türkçe veya Vietnamca.

Abonelik detayları:

• İlk defa, tüm 24 dile erişimi tek bir abonelikte sunuyoruz. Diller arasında istediğiniz sıklıkta gezinebilir ve merak etme özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Erişmek için abone olurken Tüm Diller’i seçmeniz yeterlidir.

• Rosetta Stone’a abone olduğunuzda tüm derslere, hikayelere ve Sesli Arkadaş’a tam erişim sağlayın.

• Hesabınız, cari dönemin bitiminden 24 saat önce otomatik olarak yenilenir.

• Ücretsiz deneme sürelerinin mevzubahis olduğu durumlarda, kullanıcı süre bitmeden bir abonelik satın alırsa, deneme süresi o anda son bulur.

Kurumsal Müşteriler

• Rosetta Stone mobil uygulamasının sınırsız kullanımı mevcut kurumsal müşterileri için de geçerlidir.

• Özellikler, kurumsal müşteriler için değişiklik gösterebilir.

Yenilikler

• Includes various fixes and enhancements to improve your experience with Rosetta Stone.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir