Romantizm Kulübü Apk – Aşk Oyunları APK

1.0.15450

Romantizm Kulübü Aşk Oyunları hile'nin hikayesi, oynadıkça yavaş yavaş ortaya çıkaracağınız bölümlere ayrılmıştır. Bölümler ilerledikçe, yeni arkadaşlar ve müttefiklerin yanı sıra belki bir sevgili ile tanışacaksınız.
APK indir
4.2/5 Oylar: 780,344
Geliştirici
Your Story Interactive
Sürüm
1.0.15450
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
32 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Romantizm Kulübü Apk

Romantizm Kulübü Apk (eski adıyla Sails in the Fog), korsan temalı interaktif bir kurgu oyunudur. Bu sefer, ebeveynleri zalim bir ispanyol lorduyla evlenmesini planlayan genç aristokrat bir kadının rolünü üstleneceksin. Senin görevin: kötü bir korsan grubunun yardımıyla ailenizin onurunu yeniden kazanmak.

Aşk Oyunları APK

Aşk Oyunları APK, diğer interaktif kurgu oyunları gibi, temel bir oynanışa sahiptir: sadece masal boyunca ilerlerken kararlar verin. Verdiğiniz kararların sadece arsa üzerinde değil, aynı zamanda karakterinizin kişiliği üzerinde de etkisi olacaktır. Ayrıca, karakterinizin ten rengini, saç stilini ve kıyafetlerini her an değiştirebilirsiniz.

Romantizm Kulübü Aşk Oyunları hile

Romantizm Kulübü Aşk Oyunları hile’nin hikayesi, oynadıkça yavaş yavaş ortaya çıkaracağınız bölümlere ayrılmıştır. Bölümler ilerledikçe, yeni arkadaşlar ve müttefiklerin yanı sıra belki bir sevgili ile tanışacaksınız. Tabii ki, yol boyunca bazı düşmanlar yapacaksın. Romantizm Kulübü Aşk Oyunları oyununun hile sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Romantizm Kulübü Apk Elmas Hilesi

Romantizm Kulübü Apk Elmas Hilesi, Karayip Korsanları ve Acımasız Ada gibi filmlerden esinlenen kaygısız bir romantik maceradır. Her şeyden önce, fantastik görseller ve sanat eserleri içerirler.

Yenilikler

Romantizm Kulübü Aşk Oyunları hile

Aşk Oyunları APK, diğer interaktif kurgu oyunları gibi, temel bir oynanışa sahiptir: sadece masal boyunca ilerlerken kararlar verin. Verdiğiniz kararların sadece arsa üzerinde değil, aynı zamanda karakterinizin kişiliği üzerinde de etkisi olacaktır.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir