Red Ball 4 Apk Son Sürüm İndir

1.4.21

Red Ball 4, oyunun bitiş çizgisine ulaşmaya çalışırken durmadan zıplayan kırmızı bir topu kontrol ettiğiniz 2D platform bir oyundur.
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,671,803
Geliştirici
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Sürüm
1.4.21
Güncellendi
Jul 10, 2020
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Red Ball 4

Red Ball 4, oyunun bitiş çizgisine ulaşmaya çalışırken durmadan zıplayan kırmızı bir topu kontrol ettiğiniz 2D platform bir oyundur. Bu kırmızı top oyunu büyük küçük herkesin severek oynayacağı bir oyundur. Red Ball 4 Apk’nın 2022 son sürümünü sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkündür.

Red ball 4 apk

Red ball 4 apk

Red Ball 4 Apk’nın oyun planı basittir. Topun hareket yönünü (sol veya sağ) kontrol etmek için sol baş parmağınızı ve atlamak için sağ baş parmağınızı kullanabilirsiniz. Red ball 4 apk, yokuş aşağı hareket ederken hızlanmanızı, engellerin üzerinden atlamanızı ve diğer nesneleri itmenizi sağlayan inanılmaz gerçekçi fiziğe sahiptir.

Red ball 4 hile

40’tan fazla Red ball 4 apk seviyesinden geçerken, artan engellerle karşılaşacaksınız. Başlangıçta, sadece birkaç engelin üzerinden atlayacaksınız, ancak daha sonra rakiplerle savaşacak ve oyunun fiziğini kullanarak bulmacaları çözeceksiniz. Red ball 4 Apk’nın sınırsız can ile oynamak isteyen kullanıcılar için hile sürümü indir vardır.

Red Ball 4 apk indir

Red Ball 4 apk indir, yüzeyde son derece basit görünen bir platform oyunudur, ancak benzersiz ve ilginç bir oyun konseptine sahiptir. Tek dezavantajı, 45 seviyesinin nispeten kısa olmasıdır.

Yenilikler

Many optimisations and bug fixes to enhance your gaming experience

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir