Rebel Racing Apk Son Sürüm

3.40.18014

There’s a thin line between fast and first…
APK indir
4.4/5 Oylar: 672,918
Geliştirici
Hutch Games
Sürüm
3.40.18014
Güncellendi
Sep 21, 2022
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rebel Racing Apk, gerçek otomobil üreticilerinden düzinelerce otomobilde Amerika Birleşik Devletleri’nin Batı Kıyısındaki parkurlarda yarışabileceğiniz bir 3D sürüş oyunudur. Amacınız Rebel Racing Apk ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en hızlı yarışçı olmaktır.

Rebel Racing Apk’nın kontrolleri basittir: ekranın kenarlarında, dönen düğmeleriniz vardır ve sağda, yüklendikten sonra turbo düğmeniz vardır. Bununla birlikte, turboyu her yarışta yalnızca bir kez kullanabilirsiniz, bu yüzden kullanmak istediğinizde vaktinden önce planlayın. Doğru kullanıldığında, bir turbo başarı ve başarısızlık arasındaki fark olabilir.

Rebel racing mod apk 

Rebel Racing Mod Apk yani hile yarışının başlangıcında, garajınızda bir aracınız ve sürmeniz gereken birçok parkurunuz var. Ancak, yarıştığınızda ve kazandığınızda, arabanızı geliştirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparak, daha iyi turnuvalarda rekabet edebilecek ve daha güzel otomobiller kazanabileceksiniz. Otomobillerinizi çeşitli bileşenlerle de değiştirebilirsiniz.

Rebel racing hile

Rebel Racing Hile Apk, çekici görseller, iyi dokunmatik ekran kontrolleri ve çok sayıda araç ve devre içeren harika bir sürüş oyunudur. Hıza ihtiyaç duyan bireyler için özellikle eğlenceli olması gereken harika bir oyun.

Yenilikler

Americana Stars and Outta Stripes to Give!

As American as apple pie and as stars and stripes as Bruce Springsteen, this season brings you an all-American line up of classic muscle. Feel burn baby and let's shred some tires.

New vehicles:
2017 Viper ACR
2019 Cadillac CTS-V
2018 Challenger SRT Demon
1998 Chrysler Prowler (Plymouth)
1970 Dodge Charger RT

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir