Real Racing 3 Apk Son Sürüm

10.7.2

Take on the world-wide motorsports – including Formula 1® - anytime, anywhere! Real cars. Real people. Real motorsports. This is Real Racing 3.
APK indir
4.2/5 Oylar: 6,922,502
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
10.7.2
Güncellendi
Sep 6, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Real Racing 3 Apk

Real Racing 3 apk, Electronic Arts’ın üçüncü taksitidir ve Android’de iyi parlar. Bu ve önceki kreasyonlar arasındaki temel fark, bu sefer oyunun tamamen ücretsiz olmasıdır. Oyun bedava olmasına rağmen oldukça kalitelidir.

Real Racing 3’ü indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, oyunun en büyük kısmına uymak istediğimizde tekrar ödeme yapmamız gerektiği anlamına gelir. Çünkü ilk başta zorluk olmasa da, bu oyun uzun vadede diğer oyunlardan daha pahalı olabilir. Ancak mod sürüm bu oyunun değişik bri versiyonu olarak karşımıza çıkar ve bizi bu dertten kurtarır.

Real racing 3 apk

Real racing 3 apk hile 

Kötü ödeme yöntemine rağmen, Real Racing 3 eğlenceli bir oyundur; kontrol şeması dokunmatik ekrana çok uygundur ve çevrimiçi rekabet etmemizi sağlar.

Ayrıca, Real Racing 3, otomobiller hakkında şaşırtıcı bilgiler içeren görseller açısından Google Play’deki en büyük isimlerden biri olacak oyundur. Bu gerçekçiliğe gerçek otomobil modelleri eklendi, böylece tüm modelleri bir bakışta tanımlayabilirsiniz.

Real racing 3 hile

Real Racing 3, ödeme mekanizması nedeniyle oynayabilmek için saatlerce beklemeniz gerekmesine rağmen olağanüstü bir yarış oyunudur.

Yenilikler

In this update:

• The start of Season 2 begins. Collect VP to earn the Ford Shelby GT500 (2020) or Gold. Rounds in Season 1 are available for a limited time
• Get the Ferrari SF90 Stradale in a new 7-day Special Event
• Formula 1® returns with a new grid of cars and new Race Day event
• Take on the Formula 1® and Porsche 911 GT2 RS in two TTCs
• Earn the Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru Impreza 22B STi, Lamborghini Diablo SV in three Limited Series
• Plus more

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir