Real Boxing 2 Apk Son Sürüm

1.24.0

Fighting Games reach a new level, with Online Games modes, challenges and new fighters— Enter the ring of realistic games, punch out, and get ready to rumble!
APK indir
4.4/5 Oylar: 211,530
Geliştirici
Vivid Games S.A.
Sürüm
1.24.0
Güncellendi
Sep 2, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Real Boxing 2 Apk

3D boks oyunu Real Boxing 2 Apk’da kendi profesyonel dövüşçünüzü yaratabilir ve tasarlayabilirsiniz. Bu oyunda mütevazı başlangıçlardan küresel boksun zirvesine kadar olan yolunda savaşçınızı takip edin. Tabii ki Real Boxing 2 Apk, bu yolculuk basit olmayacak ve sizi ringden çıkarmaya çalışacak diğer boksörlerle karşılaşacaksınız.

Real Boxing 2 Apk İndir, dokunmatik cihazlarda iyi çalışan basit kontrollere sahiptir. Rakibinizi itmek, yukarı kaldırmak, düşürmek veya yandan vurmak, vücuduna yumruk atmak veya rakibinize bir aparkat vuruşu yapmak için ülkeyi geçmek için ekrana dokunun. Atlatmak ve engellemek için düğmeyi de kullanabilirsiniz.

Real Boxing 2 Apk İndir

Savaşmadığınız zamanlarda dövüşçünüzü değiştirebilir veya spor salonuna gidebilirsiniz. Real Boxing 2’de seçilebilecek yüzlerce saç kesimi, saç rengi, sakal, bıyık ve dövmenin yanı sıra maçlar boyunca terbiyeli bir şekilde çeşitli avantajlar sağlayacak bir dizi şort ve eldiven var. Ve elbette, oyunun PvP modunda, en zorlu rakiplerinize karşı savaşırsınız ve bu modda, dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı rekabet edebilecek kadar nitelikli olup olmadığınızı görürsünüz.

Ayrıca, Real Boxing 2 resmi Rocky serisi lisansını da içererek kendi ekibiniz ve karakterlerinizle kendi hikayenizi yaratırken filmin en ikonik anlarını çoğaltmanıza olanak tanır.

Real boxing 2 Rocky
Real boxing 2 Rocky indir

Real boxing 2 Rocky

Real Boxing 2 Apk uygulamasının indirme linkiyle beraber Real Boxing 2 Racky indirme linki de verilmiştir. İstediğinizi indirip keyifle oyanayabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim..

Yenilikler

Welcome, boxers, to another update! This time we made a lot of changes to the game itself. The first is career, if you haven't finished it yet, you can do it now with some new challenges. The visual improvements are back with updated effects during the fights when you punch your way up to the top. Boxer challenges get some new shiny rewards, so complete your tasks to earn them. That's all for now but look forward to the new updates! Game on!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir