Raid Shadow Legends Apk Son Sürüm

6.00.0

Play for 7 days by Oct 27 to get a new Legendary Champion: Ultimate Deathknight!
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,778,624
Geliştirici
Plarium Global Ltd
Sürüm
6.00.0
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Raid Shadow Legends, Plarium Global Limited Şirketi tarafında sunulan heyecan verici vir savaş oyunudur. Bu oyunda krallığınızı yenmek isteyen düşmanlar var. Raid Shadow Legends Apk ile düşmanlara karşı savaşın ve Dünya’yı canavardan kurtarın. Oyunun grafikleri ve dingin müziği Raid Shadow Legends’a ayrı bir hava katıyor.

RAID Shadow Legends MOD APK

Raid Shadow Legends Mod Apk

Oyunun görselliği ve zorluk seviyesi oldukça mükemmeldir. Üst düzey savunma yapmak ve iyi silahlara sahip olmak için uzun süre savaşmalı ve para biriktirmelisiniz. Ancak oyunun bu zorluklarına karşı iyi bir yöntem var mı derseniz size mod apk yani Raid Shadow Legends Apk Hile sürümünü öneririm.

RAID Shadow Legends MOD APK indir

Sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu sürüm ile istediğiniz silaha kavuşacak ve düşmanların üstesinden gelecesksiniz. İyi bir ordu kurmak ve askerlerinizi eğitmek için zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Hle olarak indierceğiniz uygulama oyunun modifiye edilmiş farklı bir versiyonudur. Oyundaki karakterlere ve görsel efektlere sadık kalınmıştır.

RAID Shadow Legends indir

Raid Shadow Legends Apk İndir

Oyunun görselliği ultra HD 3D grafiklere sahiptir. Bu tarz oyunlarda böyle kaliteli içerikler her zaman takdir toplamıştır. Oyunu daha eğlenceli ve kaliteli kılmaktadır.

RAID Shadow Legends APK

Size 400 üzerinde bir savaşçı verilecektir. Bu ordunun her biri farklı meziyetlere saghip aserlerden oluşur. Her birinin farklı islahları vardır. Aynı zamanda oyun sizelere manzara ve mekan olarak bir çok farklı yerleri keşfetmenize olanak sunuyor.

İyi oyunlar dilerim.

 

 

Yenilikler

New in 6.00.0:

FEATURES:
- Awakening: Head to the Altar of Souls to get Champion Souls and Awaken your Champions to unlock powerful Blessings.
- New Dungeon: Raid the Iron Twins Fortress to get Soul Coins and Soul Essence, then trade them for Souls and Soulstones.
- Two all-new Skins for Scyl of the Drakes - Lavaborn (Heroic) and Azure (Iconic).
- Champion rebalance.
- Other game enhancments and fixes.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir