Pure Sniper 3D Silah Oyunu Apk

500151

Simülasyon, Pure Sniper 3D oyununda oldukça canlıdır. Makineli tüfekler ve seçebileceğiniz onlarca keskin nişancı tüfeği bulunmaktadır. Çevirim içi de oynanan bu oyunda dünyanın bir çok yerinden katılan oyuncular ile de yarışabilirsiniz.
APK indir
4.3/5 Oylar: 429,106
Geliştirici
Miniclip.com
Sürüm
500151
Güncellendi
Sep 12, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Savaş oyunları içerisinde tartışmasız ilk göz ağrımız atış oyunlarıdır. Hareketli veya hareketsiz hedefleri vurma becerisi oyundaki gücümüzü gösterir. İşte bu oyunların HD 3D kalitesinde olanı Pure Sniper’dir. Pure Sniper Apk sunduğu görsel efektleri ve arka plandaki şehir tasarımı ile takdir toplamıştır.

Pure Sniper Apk indir

Pure Sniper 3D Apk

Simülasyon, Pure Sniper 3D oyununda oldukça canlıdır. Makineli tüfekler ve seçebileceğiniz onlarca keskin nişancı tüfeği bulunmaktadır. Çevirim içi de oynanan bu oyunda dünyanın bir çok yerinden katılan oyuncular ile de yarışabilirsiniz. Liderlik tablosuna adınızı yazdırın. Pure Sniper 3D Apk’da aksiyon ve macera dolu bir görev sizi bekliyor. Helikopter saldrısından polislere kadar veya rehine kurtarma görevleri vardır.

Pure Sniper Mod Apk indir

Pure sniper 3d para hilesi

Pure Sniper oyununun değiştirilmiş yani modifiye edilmiş bir çeşidi olan Pure Sniper Mod Apk indirme linkinde mevcuttur. Oyunun görsel efektlerine sadık kalınmıştır. Ayrıca oyuncuyu keyiflendiren, istediği siahı almaya hak kazandıran bir yapıdır bu. Mod sürümü ile sınırsız para keyfinin tadını çıkarın. En kaliteli keskin nişancı tüfeklerine sahip olun.

Pure Sniper Mod Apk

Pure sniper 3d 2022 apk

Sitemizden indireceğiniz oyun 2022 yılı son sürüm oyundur. Hem hileli hem de normal sürüm indirme linkleri mevcuttur. İsterseniz direk Google Play linki de indirme linkleri içerisinde vardır.

İyi oyunlar dilerim.

Yenilikler

New Campaign Zone 12 - Downtown New York
● 40 New Campaign Missions
● 7 X New Weapons
● New Manhunt & Contract Missions

Coming Soon: New Weekly Event - Zombies!
● Defend the city against a horde of invading undead!
● Use exclusive Zombie event weapons, gear and skins to climb the clan event leaderboards!
● New event powerups, Rocket Launcher and Slow-Mo, will help defeat the waves of attackers!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir